Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2023
19:30
Brønshøj 5
1
FC Ryparken 2
4
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
10:00
B 1903
9
Vanløse IF 5
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
10:00
FB 18
3
FC Whop en Dei 2
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
14:00
SC Amager 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
16:00
FC Ryparken 2
4
FA 2000 13
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
10:00
Vanløse IF 5
0
FB 18
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
12:00
Østerbro IF 8
4
SC Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
14:00
Oversidder
B 1903
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
19:00
FB 18
4
Brønshøj 5
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:00
SC Amager 2
0
FC Ryparken 2
8
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
16:00
Vanløse IF 5
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:00
B 1903
6
Østerbro IF 8
0
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
14:00
FA 2000 13
3
FC Whop en Dei 2
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
19:30
Brønshøj 5
2
FA 2000 13
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
16:00
FC Ryparken 2
0
B 1903
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
12:00
Østerbro IF 8
Vanløse IF 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
14:00
Oversidder
FB 18
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
16:00
FC Whop en Dei 2
7
SC Amager 2
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
19:00
FB 18
3
FA 2000 13
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
12:00
SC Amager 2
2
Brønshøj 5
6
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
14:00
Oversidder
Østerbro IF 8
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
16:00
Vanløse IF 5
FC Ryparken 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2023
18:00
Brønshøj 5
2
B 1903
6
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:00
FA 2000 13
14
SC Amager 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
12:00
Østerbro IF 8
1
FB 18
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
14:00
FC Ryparken 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
14:00
FC Whop en Dei 2
Vanløse IF 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
19:00
FB 18
7
SC Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
12:00
Østerbro IF 8
FC Ryparken 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
B 1903
4
FA 2000 13
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
Vanløse IF 5
Brønshøj 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
Oversidder
FC Whop en Dei 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
19:30
Brønshøj 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:00
FB 18
1
FC Ryparken 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:00
SC Amager 2
2
B 1903
10
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:00
FA 2000 13
Vanløse IF 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:00
FC Whop en Dei 2
1
Østerbro IF 8
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2023
20:30
B 1903
3
FC Whop en Dei 2
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
13:00
FC Whop en Dei 2
8
Brønshøj 5
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
14:00
FA 2000 13
Østerbro IF 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
16:00
B 1903
1
FB 18
1
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
16:00
FC Ryparken 2
FC Whop en Dei 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
Vanløse IF 5
SC Amager 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
Østerbro IF 8
Brønshøj 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
16:00
Oversidder
FA 2000 13
|
Oprykning:
De 8 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.