Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2023
20:30
B.93 9
6
PI Fodbold 2
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
14:00
FA 2000 15
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
10:00
Skovshoved IF 4
2
Sundby Bk. 4
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
10:00
HIK 6
3
Watan FC 2
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
10:00
Jægersborg 3
FB 17
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
10:00
Vigerslev 3
1
Vestia 4
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
20:00
Watan FC 2
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
14:00
Sundby Bk. 4
7
Vigerslev 3
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
16:00
FB 17
B.93 9
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
10:00
Oversidder
HIK 6
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
16:00
PI Fodbold 2
3
FA 2000 15
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
16:00
Vestia 4
Jægersborg 3
HMH
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
10:00
Jægersborg 3
1
Sundby Bk. 4
4
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
10:00
Vigerslev 3
8
Watan FC 2
8
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
10:00
HIK 6
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
10:00
Oversidder
PI Fodbold 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
14:00
FA 2000 15
5
FB 17
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
18:00
B.93 9
1
Vestia 4
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
20:00
Watan FC 2
6
Jægersborg 3
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
14:00
Sundby Bk. 4
1
B.93 9
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:00
Skovshoved IF 4
11
Vigerslev 3
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:00
FB 17
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
16:00
PI Fodbold 2
1
HIK 6
9
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
16:00
Vestia 4
1
FA 2000 15
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
20:30
B.93 9
2
Watan FC 2
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
10:00
Oversidder
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
10:00
Jægersborg 3
Skovshoved IF 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
12:00
HIK 6
17
Vigerslev 3
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
14:00
PI Fodbold 2
FB 17
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
14:00
FA 2000 15
Sundby Bk. 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
14:00
Sundby Bk. 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
10:00
Skovshoved IF 4
B.93 9
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
10:00
Vigerslev 3
4
Jægersborg 3
7
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
16:00
Vestia 4
4
PI Fodbold 2
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
18:00
Watan FC 2
2
FA 2000 15
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:15
HIK 6
5
Jægersborg 3
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:30
B.93 9
Vigerslev 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
16:00
FB 17
2
Vestia 4
6
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
10:00
Oversidder
Watan FC 2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
10:00
PI Fodbold 2
1
Sundby Bk. 4
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
16:00
FA 2000 15
6
Skovshoved IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:00
Sundby Bk. 4
FB 17
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:00
Skovshoved IF 4
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:00
Jægersborg 3
B.93 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:00
Vigerslev 3
1
FA 2000 15
7
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:30
Vestia 4
1
HIK 6
7
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
16:00
Watan FC 2
2
PI Fodbold 2
5
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
PI Fodbold 2
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
HIK 6
B.93 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
Oversidder
Vigerslev 3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
FB 17
Watan FC 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:00
FA 2000 15
5
Jægersborg 3
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:00
Vestia 4
9
Sundby Bk. 4
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2023
20:15
FB 17
HIK 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
10:00
Skovshoved IF 4
FB 17
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
10:00
HIK 6
7
Sundby Bk. 4
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
10:00
Jægersborg 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
10:00
Vigerslev 3
PI Fodbold 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
16:00
Watan FC 2
8
Vestia 4
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
16:00
B.93 9
FA 2000 15
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
16:00
FB 17
Vigerslev 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
Oversidder
B.93 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
PI Fodbold 2
10
Jægersborg 3
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
Sundby Bk. 4
0
Watan FC 2
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
16:00
Vestia 4
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
16:00
FA 2000 15
2
HIK 6
8
|
Oprykning:
De 8 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.