Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2023
18:30
B 1960 2
5
Hvidovre IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
12:00
B 1903 7
11
FA 2000 10
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
16:00
FB 10
Skjold 10
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
12:00
Hvidovre IF 3
4
B.93 6
4
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
14:00
FA 2000 10
7
Hvidovre IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
14:00
Valby 2
4
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
15:30
Skjold 10
1
B 1960 2
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
10:00
B.93 6
2
FB 10
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
14:00
KB 9
5
B 1903 7
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
20:00
Nørrebro United 3
4
Skjold 10
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:00
B 1903 7
2
Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:00
Hvidovre IF 3
0
KB 9
7
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:00
FB 10
3
B 1960 2
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
18:00
B.93 6
3
FA 2000 10
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:00
B 1960 2
4
FA 2000 10
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:00
Valby 2
Hvidovre IF 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
14:00
KB 9
2
B.93 6
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
16:00
Skjold 10
3
B 1903 7
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
16:00
FA 2000 10
4
FB 10
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
18:30
FB 10
6
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
19:00
FA 2000 10
3
KB 9
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
14:00
B 1903 7
3
B 1960 2
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
16:00
B.93 6
0
Valby 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
16:00
Hvidovre IF 3
0
Skjold 10
6
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
17:30
B 1960 2
2
Valby 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
20:00
Nørrebro United 3
2
B 1903 7
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
16:00
Valby 2
1
FA 2000 10
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
16:00
Skjold 10
2
B.93 6
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
14:00
KB 9
2
FB 10
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
20:00
Nørrebro United 3
3
KB 9
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
FA 2000 10
4
Skjold 10
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
KB 9
2
Valby 2
5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
Hvidovre IF 3
Nørrebro United 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
16:00
FB 10
10
B 1903 7
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
16:00
B.93 6
3
B 1960 2
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2023
20:00
Nørrebro United 3
1
B.93 6
3
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:00
B 1903 7
Hvidovre IF 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
FB 10
1
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:00
Skjold 10
2
KB 9
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
20:00
B 1960 2
7
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
14:00
Valby 2
Skjold 10
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
FA 2000 10
6
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:00
KB 9
1
B 1960 2
3
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:00
Hvidovre IF 3
FB 10
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
16:00
B.93 6
6
B 1903 7
4
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10 i alle 8 puljer rykker ned