Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2023
19:30
Skjold 23
2
AC Buongiorno
4
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
20:30
Brønshøj 2
5
KB 11
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
11:15
HB 17
1
Vestia 3
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
13:45
HB 19
Frem 12
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
20:45
AC Buongiorno
7
B.93 11
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:00
Valby 5
0
HB 19
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
13:00
Frem 12
4
HB 17
7
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:00
AC Buongiorno
2
KB 11
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:15
Skjold 23
1
Vestia 3
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
20:30
B.93 11
1
HB 19
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
20:30
KB 11
4
Skjold 23
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
20:30
Brønshøj 2
3
Frem 12
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
Vestia 3
2
AC Buongiorno
6
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
19:00
Valby 5
0
Brønshøj 2
6
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
20:30
KB 11
1
B.93 11
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:00
HB 19
1
HB 17
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:30
Frem 12
1
Skjold 23
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
16:00
B.93 11
5
HB 17
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
18:00
AC Buongiorno
6
Frem 12
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
18:15
Skjold 23
7
Valby 5
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
20:30
KB 11
Vestia 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
20:30
Brønshøj 2
2
HB 19
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
20:30
Valby 5
2
B.93 11
6
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
19:00
Valby 5
2
AC Buongiorno
6
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:30
HB 17
1
Brønshøj 2
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
13:30
Frem 12
KB 11
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
16:00
Vestia 3
1
B.93 11
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
18:00
AC Buongiorno
1
HB 19
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
18:15
Skjold 23
9
HB 17
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
20:30
KB 11
8
Valby 5
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
20:30
B.93 11
2
Brønshøj 2
11
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
18:00
Vestia 3
3
Frem 12
6
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
18:00
HB 19
3
Skjold 23
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
13:00
B.93 11
9
Frem 12
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
12:30
HB 19
KB 11
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
19:00
Valby 5
0
Vestia 3
7
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
20:30
Brønshøj 2
5
Skjold 23
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:30
HB 17
0
AC Buongiorno
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
14:00
Vestia 3
2
Brønshøj 2
3
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
12:30
HB 17
3
Valby 5
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2023
19:15
AC Buongiorno
6
Brønshøj 2
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2023
19:30
Skjold 23
4
B.93 11
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
20:30
KB 11
HB 17
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
13:30
Frem 12
3
Valby 5
4
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:00
Vestia 3
1
HB 19
2
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 9 puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 9 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen