Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2023
20:30
B.93
7
Østerbro IF 4
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
19:30
Skjold 12
4
Arctos
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
19:30
Union 11
0
HB 12
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
12:30
KFB 5
0
Frem 5
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
19:15
Arctos
2
FC Ryparken 4
5
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:45
Frem 5
2
Union 11
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
16:00
FB 23
B.93
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
17:45
Østerbro IF 4
1
KFB 5
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
19:15
Arctos
1
HB 12
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
18:15
Skjold 12
0
Frem 5
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
19:30
Union 11
1
Østerbro IF 4
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:00
FC Ryparken 4
0
B.93
5
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:30
KFB 5
0
FB 23
0
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
13:45
HB 12
6
Skjold 12
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
19:30
FC Ryparken 4
3
FB 23
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:30
B.93
1
KFB 5
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:00
Frem 5
4
Arctos
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
13:45
HB 12
5
FC Ryparken 4
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
16:00
FB 23
4
Union 11
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
17:45
Østerbro IF 4
3
Skjold 12
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
19:15
Arctos
3
Østerbro IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
18:15
Skjold 12
2
FB 23
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
18:15
Union 11
3
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
12:00
FC Ryparken 4
2
KFB 5
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
12:30
HB 12
2
Frem 5
6
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
20:30
B.93
5
Skjold 12
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:30
KFB 5
1
Union 11
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:00
Frem 5
6
FC Ryparken 4
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
16:00
FB 23
2
Arctos
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
17:45
Østerbro IF 4
2
HB 12
5
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
19:15
Arctos
1
B.93
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
18:15
Skjold 12
6
KFB 5
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
19:30
FC Ryparken 4
1
Union 11
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
10:00
HB 12
6
FB 23
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:00
Frem 5
4
Østerbro IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
20:30
B.93
0
HB 12
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2023
19:30
Union 11
5
Skjold 12
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:00
FC Ryparken 4
3
Østerbro IF 4
3
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:30
KFB 5
0
Arctos
0
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:00
FB 23
1
Frem 5
9
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2023
19:15
Arctos
8
Union 11
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2023
18:15
Skjold 12
3
FC Ryparken 4
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:15
HB 12
KFB 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:30
Frem 5
2
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
17:45
Østerbro IF 4
2
FB 23
0
|
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned