Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2023
20:30
Skovshoved IF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
20:30
FB 22
5
Folehaven
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
20:30
B.93 4
4
Skjold 19
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
12:00
Union 9
2
Bispebjerg 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
18:00
Oversidder
Union 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
19:00
Folehaven
2
B.93 4
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
20:45
Skjold 19
0
Skovshoved IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
13:00
Bispebjerg 2
3
FB 22
5
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
19:00
Folehaven
6
Bispebjerg 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
20:30
B.93 4
4
Skovshoved IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:00
Union 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
17:30
FB 22
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
18:00
Oversidder
Folehaven
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
19:30
Skjold 19
Union 9
UMH
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
19:00
Oversidder
FB 22
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:00
Bispebjerg 2
2
B.93 4
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
20:30
Skovshoved IF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
22:00
Folehaven
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
22:00
Bispebjerg 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
20:30
B.93 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
16:00
Union 9
Skovshoved IF 2
UMH
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
18:00
Oversidder
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
20:30
Skovshoved IF 2
6
FB 22
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
20:45
Skjold 19
2
Folehaven
6
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
20:15
Oversidder
Bispebjerg 2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
12:30
Oversidder
Union 9
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
20:30
B.93 4
9
Union 9
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
20:30
Skovshoved IF 2
6
Folehaven
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
18:15
FB 22
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
16:00
Bispebjerg 2
3
Skjold 19
7
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2023
20:30
Skovshoved IF 2
17
Bispebjerg 2
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
19:15
Skjold 19
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
20:45
Oversidder
Skjold 19
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:30
B.93 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
Oversidder
Folehaven
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:00
Union 9
FB 22
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
14:00
FB 22
0
Skjold 19
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2023
18:00
Oversidder
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
19:00
Oversidder
Skjold 19
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2023
18:15
FB 22
1
B.93 4
4
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:00
Bispebjerg 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
Folehaven
5
Union 9
2
|
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned