Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. sep 2022
14:00
KFB 2
2
B 1903 7
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
10:00
Skjold 9
2
FB 14
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
Vestia 4
5
HB 9
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
FA 2000 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
Fix 3
2
KB 7
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
B 1903 7
4
Fix 3
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
KB 7
3
FA 2000 6
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
Oversidder
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
FB 14
4
KFB 2
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
16:00
HB 9
3
Skjold 9
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
18:00
Vestia 4
4
KB 7
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
14:00
KFB 2
5
Fix 3
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
10:00
Skjold 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
FB 14
6
HB 9
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
FA 2000 6
1
B 1903 7
9
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
Oversidder
FB 14
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
KB 7
1
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
B 1903 7
2
Vestia 4
5
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
Fix 3
6
FA 2000 6
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
HB 9
0
KFB 2
4
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
18:00
Vestia 4
4
Fix 3
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:00
KFB 2
7
FA 2000 6
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
16:00
HB 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
Skjold 9
2
B 1903 7
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
FB 14
2
KB 7
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
20:00
B 1903 7
0
FB 14
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
Oversidder
KFB 2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
FA 2000 6
1
Vestia 4
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
Fix 3
2
Skjold 9
7
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
KB 7
2
HB 9
6
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
10:00
Skjold 9
4
FA 2000 6
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
14:00
KFB 2
1
Vestia 4
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Oversidder
KB 7
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
14:00
FB 14
7
Fix 3
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
16:00
HB 9
0
B 1903 7
4
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2022
18:00
Vestia 4
3
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
12:00
B 1903 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
14:00
KFB 2
3
KB 7
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
FA 2000 6
2
FB 14
7
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
16:00
Fix 3
2
HB 9
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
FB 14
0
Vestia 4
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
HB 9
2
FA 2000 6
5
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Oversidder
Fix 3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Skjold 9
1
KFB 2
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
KB 7
7
B 1903 7
3
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned