Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. aug 2022
20:45
Vanløse IF 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
21:00
Heimdal 6
4
Union 8
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
10:00
Østerbro IF 7
10
Skjold 17
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
FB 22
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Oversidder
FB 22
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Skjold 17
0
Vanløse IF 4
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Union 8
2
Østerbro IF 7
7
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
17:45
Heimdal 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
19:30
FB 21
4
Heimdal 6
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:00
Bispebjerg 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
10:00
Oversidder
Bispebjerg 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
10:00
FB 22
0
Skjold 17
16
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
10:00
Østerbro IF 7
4
Vanløse IF 4
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
18:00
Union 8
2
FB 21
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
10:00
Oversidder
Heimdal 6
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
20:45
Vanløse IF 4
6
FB 22
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
Oversidder
Union 8
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
Skjold 17
2
Bispebjerg 3
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
FB 21
0
Østerbro IF 7
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
20:15
Oversidder
Østerbro IF 7
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
21:00
Heimdal 6
1
Skjold 17
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
10:00
Bispebjerg 3
1
Vanløse IF 4
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
FB 21
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
Østerbro IF 7
FB 22
HMH
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
16:00
Union 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
10:00
Oversidder
FB 21
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
20:45
Vanløse IF 4
0
Heimdal 6
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:00
Oversidder
Vanløse IF 4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
Skjold 17
2
Union 8
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
FB 22
0
Bispebjerg 3
14
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
21:00
Heimdal 6
20
FB 22
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
10:00
FB 21
5
Skjold 17
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
10:00
Østerbro IF 7
2
Bispebjerg 3
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
14:00
Union 8
2
Vanløse IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2022
20:45
Vanløse IF 4
6
FB 21
4
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2022
20:00
Bispebjerg 3
3
FB 21
6
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
16:00
Bispebjerg 3
2
Heimdal 6
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
Østerbro IF 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
Skjold 17
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
FB 22
2
Union 8
5
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2022
18:30
FB 21
21
FB 22
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
Oversidder
Skjold 17
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
Union 8
0
Bispebjerg 3
6
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
Heimdal 6
1
Østerbro IF 7
6
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fem puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen