Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. sep 2022
10:00
Rødovre 2
4
VLI 4
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
Skjold 11
0
FB 13
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
Østerbro IF 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
FA 2000 11
2
HIK 5
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
Vanløse IF 3
0
B 1960 2
8
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
VLI 4
4
Skjold 11
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
Oversidder
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
14:00
B 1960 2
1
FA 2000 11
5
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
16:00
HIK 5
6
Rødovre 2
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
FB 13
2
Østerbro IF 4
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:00
Rødovre 2
1
B 1960 2
10
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
10:00
Østerbro IF 4
4
Vanløse IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
FB 13
4
VLI 4
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
20:15
FA 2000 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
18:30
HIK 5
5
FB 13
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
VLI 4
1
Østerbro IF 4
4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
Oversidder
Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
14:00
B 1960 2
1
Skjold 11
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
Vanløse IF 3
1
FA 2000 11
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
12:00
VLI 4
0
HIK 5
5
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
FB 13
1
B 1960 2
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
Skjold 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
16:00
Østerbro IF 4
0
FA 2000 11
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
20:15
HIK 5
2
Østerbro IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
Oversidder
FB 13
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:00
B 1960 2
5
VLI 4
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
Vanløse IF 3
2
Skjold 11
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
20:15
FA 2000 11
2
Rødovre 2
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
20:15
HIK 5
3
B 1960 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:00
VLI 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
16:00
Østerbro IF 4
3
Rødovre 2
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
FB 13
3
Vanløse IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
14:00
Skjold 11
2
FA 2000 11
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2022
18:00
Skjold 11
1
HIK 5
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
10:00
Rødovre 2
2
Skjold 11
3
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
14:00
Oversidder
HIK 5
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
16:00
FA 2000 11
3
FB 13
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
Østerbro IF 4
3
B 1960 2
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
16:00
Vanløse IF 3
3
VLI 4
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2022
19:30
Rødovre 2
5
Vanløse IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
HIK 5
2
Vanløse IF 3
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
Skjold 11
4
Østerbro IF 4
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
B 1960 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
FB 13
2
Rødovre 2
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
16:00
VLI 4
2
FA 2000 11
3
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned