Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. aug 2022
19:00
Kastrup 2
1
B 1903 5
4
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
19:15
FA 2000 5
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
14:00
KFUM 3
2
Tårnby FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
10:00
Heimdal 2
1
Brønshøj 3
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
21:00
HB 5
FB 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:15
Skjold 4
2
KB 5
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
20:00
B 1903 5
3
FA 2000 5
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
19:00
FB 5
Heimdal 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
20:00
Brønshøj 3
1
KFUM 3
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:00
Tårnby FF 2
1
Kastrup 2
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
KB 5
2
HB 5
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
Skovshoved IF 4
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:15
Skovshoved IF 4
1
Heimdal 2
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
19:15
FA 2000 5
Tårnby FF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
20:00
Brønshøj 3
4
FB 5
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
KFUM 3
0
Kastrup 2
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
16:00
HB 5
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Skjold 4
2
B 1903 5
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
19:45
KB 5
4
Brønshøj 3
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
20:00
B 1903 5
2
HB 5
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
20:15
FB 5
2
KFUM 3
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Tårnby FF 2
Skjold 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:00
Kastrup 2
4
FA 2000 5
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
19:00
FB 5
KB 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
20:00
Brønshøj 3
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
KFUM 3
1
FA 2000 5
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
16:00
HB 5
3
Tårnby FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
Heimdal 2
2
B 1903 5
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:30
Heimdal 2
1
KB 5
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:15
Skjold 4
3
Kastrup 2
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
20:00
B 1903 5
Brønshøj 3
UMH
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
19:15
FA 2000 5
Skjold 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
Tårnby FF 2
0
Heimdal 2
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
Skovshoved IF 4
FB 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
KB 5
4
KFUM 3
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
21:00
HB 5
0
FA 2000 5
7
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
19:00
FB 5
1
B 1903 5
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
20:00
Brønshøj 3
2
Tårnby FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
10:00
KFUM 3
2
Skjold 4
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
KB 5
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
Heimdal 2
1
Kastrup 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:00
Kastrup 2
3
HB 5
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
20:00
KB 5
5
B 1903 5
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
Tårnby FF 2
4
FB 5
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
16:00
Kastrup 2
4
Brønshøj 3
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
Skovshoved IF 4
KFUM 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
19:45
FA 2000 5
2
Heimdal 2
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
18:15
Skjold 4
3
HB 5
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2022
19:00
FB 5
2
Kastrup 2
9
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2022
20:00
Brønshøj 3
FA 2000 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
16:00
KFUM 3
1
HB 5
5
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
10:00
Heimdal 2
Skjold 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Skovshoved IF 4
B 1903 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
16:00
KB 5
4
Tårnby FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2022
19:00
Kastrup 2
7
KB 5
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
12:00
KFUM 3
2
B 1903 5
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
12:00
Tårnby FF 2
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
16:00
HB 5
3
Heimdal 2
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
FA 2000 5
3
FB 5
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
16:00
Skjold 4
Brønshøj 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
19:30
Brønshøj 3
2
HB 5
4
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2022
19:00
FB 5
Skjold 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
Skovshoved IF 4
Kastrup 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
Heimdal 2
0
KFUM 3
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
KB 5
3
FA 2000 5
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
B 1903 5
2
Tårnby FF 2
6
|
Oprykning:
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10,11 og 12 i alle fire puljer rykker ned