Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. aug 2022
18:30
FC Nyhavn 2
0
Fix 2
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
20:00
HB 6
FB 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
12:00
Bispebjerg 2
Vestia 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
16:00
Dragør 2
2
KB 3
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
16:00
FB 9
1
Amager FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
20:00
Union 2
FB 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
10:00
KB 3
3
HB 6
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:00
Amager FF 2
2
Dragør 2
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
16:00
Fix 2
1
B93 3
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
12:00
Vestia 2
5
FC Nyhavn 2
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
FB 8
2
Bispebjerg 2
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
17:45
FC Nyhavn 2
1
B93 3
6
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
20:00
HB 6
0
Amager FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
Bispebjerg 2
3
KB 3
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Vestia 2
2
FB 8
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Dragør 2
0
Union 2
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
16:00
FB 9
3
Fix 2
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
19:00
Amager FF 2
1
Bispebjerg 2
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
17:45
Fix 2
4
Dragør 2
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
20:00
Union 2
3
HB 6
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
20:30
B93 3
5
FB 9
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
20:15
KB 3
0
Vestia 2
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
18:00
HB 6
3
Fix 2
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
18:30
FB 8
FC Nyhavn 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
Bispebjerg 2
1
Union 2
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
FC Nyhavn 2
3
FB 9
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
Vestia 2
1
Amager FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
FB 8
KB 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
Dragør 2
2
B93 3
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
20:15
Union 2
0
Vestia 2
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
20:30
B93 3
2
HB 6
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
Amager FF 2
FB 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
Fix 2
2
Bispebjerg 2
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
KB 3
3
FC Nyhavn 2
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
FB 9
0
Dragør 2
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
20:30
B93 3
0
Union 2
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
18:00
HB 6
FB 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
16:00
Bispebjerg 2
0
B93 3
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
FC Nyhavn 2
2
Dragør 2
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
KB 3
4
Amager FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
Vestia 2
4
Fix 2
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
16:00
FB 8
Union 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
20:15
Union 2
1
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
20:30
B93 3
2
Vestia 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:00
Amager FF 2
1
FC Nyhavn 2
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
16:00
Fix 2
FB 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
Dragør 2
3
HB 6
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
FB 9
3
Bispebjerg 2
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:00
Amager FF 2
1
Union 2
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
16:00
Bispebjerg 2
Dragør 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
FC Nyhavn 2
0
HB 6
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
KB 3
Fix 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
14:00
Vestia 2
0
FB 9
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
16:00
FB 8
B93 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2022
20:30
B93 3
2
KB 3
0
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2022
18:00
HB 6
0
Bispebjerg 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
10:00
Fix 2
3
Amager FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
12:00
FC Nyhavn 2
5
Union 2
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
Dragør 2
3
Vestia 2
6
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
FB 9
FB 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2022
19:00
Union 2
6
Fix 2
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
Amager FF 2
B93 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
Bispebjerg 2
1
FC Nyhavn 2
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
KB 3
4
FB 9
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Vestia 2
3
HB 6
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
16:00
FB 8
Dragør 2
HHT
|
Oprykning:
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10,11 og 12 i alle fire puljer rykker ned