U8 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår, Hvid (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
360552 15:00 FA 2000 4 HIK 3 1
15:00
FA 2000 4
HIK 3
360553 15:00 Brønshøj BK 2 GVI 3 1
15:00
Brønshøj BK 2
GVI 3
360554 15:25 FA 2000 4 FB 4 1
15:25
FA 2000 4
FB 4
360555 15:25 GVI 3 Tårnby FF 3 1
15:25
GVI 3
Tårnby FF 3
360557 15:50 FB 4 Brønshøj BK 2 1
15:50
FB 4
Brønshøj BK 2
360558 15:50 Tårnby FF 3 HIK 3 1
15:50
Tårnby FF 3
HIK 3
360559 16:15 Brønshøj BK 2 FA 2000 4 1
16:15
Brønshøj BK 2
FA 2000 4
360560 16:15 HIK 3 GVI 3 1
16:15
HIK 3
GVI 3
360561 16:40 FB 4 Tårnby FF 3 1
16:40
FB 4
Tårnby FF 3
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Grøndal Multicenter 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
360562 12:30 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Husum BK 1 1
12:30
Jægersborg BK 2
Husum BK 1
360563 12:30 Oversidder B.93 4 1
12:30
Oversidder
B.93 4
360564 12:55 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
BK Skjold 4 1
12:55
Jægersborg BK 2
BK Skjold 4
360565 12:55 B.93 4 BK Union 3 1
12:55
B.93 4
BK Union 3
360566 13:20 BK Skjold 4 Oversidder 1
13:20
BK Skjold 4
Oversidder
360567 13:20 BK Union 3 Husum BK 1
13:20
BK Union 3
Husum BK 1
360568 13:45 Oversidder Jægersborg BK 2 1
13:45
Oversidder
Jægersborg BK 2
360569 13:45 Husum BK 1 B.93 4 1
13:45
Husum BK 1
B.93 4
360570 14:10 BK Skjold 4 BK Union 3 1
14:10
BK Skjold 4
BK Union 3
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
360571 12:30 Valby BK 2 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
1
12:30
Valby BK 2
Skovshoved IF 2
360572 12:30 Bispebjerg BK 1 Østerbro IF 2 1
12:30
Bispebjerg BK 1
Østerbro IF 2
360573 12:55 Valby BK 2 B.93 5 1
12:55
Valby BK 2
B.93 5
360574 12:55 Østerbro IF 2 Oversidder 1
12:55
Østerbro IF 2
Oversidder
360575 13:20 B.93 5 Bispebjerg BK 1 1
13:20
B.93 5
Bispebjerg BK 1
360576 13:20 Oversidder Skovshoved IF 2 1
13:20
Oversidder
Skovshoved IF 2
360577 13:45 Bispebjerg BK 1 Valby BK 2 1
13:45
Bispebjerg BK 1
Valby BK 2
360578 13:45 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Østerbro IF 2 1
13:45
Skovshoved IF 2
Østerbro IF 2
360579 14:10 B.93 5 Oversidder 1
14:10
B.93 5
Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
360589 10:00 FB 4 B.93 5 Bane 6 (5-mands) - græs
10:00
FB 4
B.93 5
360590 10:00 BK Skjold 4 Husum BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
10:00
BK Skjold 4
Husum BK 1
360591 10:25 FB 4 HIK 3 Bane 6 (5-mands) - græs
10:25
FB 4
HIK 3
360592 10:25 Husum BK 1 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 7 (5-mands) - græs
10:25
Husum BK 1
Skovshoved IF 2
360593 10:50 HIK 3 BK Skjold 4 Bane 6 (5-mands) - græs
10:50
HIK 3
BK Skjold 4
360594 10:50 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
B.93 5 Bane 7 (5-mands) - græs
10:50
Skovshoved IF 2
B.93 5
360749 11:15 BK Skjold 4 FB 4 Bane 6 (5-mands) - græs
11:15
BK Skjold 4
FB 4
360750 11:15 B.93 5 Husum BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
11:15
B.93 5
Husum BK 1
360751 11:40 HIK 3 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 6 (5-mands) - græs
11:40
HIK 3
Skovshoved IF 2
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
360580 12:10 FA 2000 4 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
Bane 4 - Øst 5M
12:10
FA 2000 4
Valby BK 2
360581 12:10 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
B.93 4 Bane 6 - Øst 5M
12:10
Jægersborg BK 2
B.93 4
360582 12:35 FA 2000 4 GVI 3 Bane 4 - Øst 5M
12:35
FA 2000 4
GVI 3
360583 12:35 B.93 4 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 6 - Øst 5M
12:35
B.93 4
Østerbro IF 2
360584 13:00 GVI 3 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 4 - Øst 5M
13:00
GVI 3
Jægersborg BK 2
360585 13:00 Østerbro IF 2 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
Bane 6 - Øst 5M
13:00
Østerbro IF 2
Valby BK 2
360586 13:25 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
FA 2000 4 Bane 4 - Øst 5M
13:25
Jægersborg BK 2
FA 2000 4
360587 13:25 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
B.93 4 Bane 6 - Øst 5M
13:25
Valby BK 2
B.93 4
360588 13:50 GVI 3 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 4 - Øst 5M
13:50
GVI 3
Østerbro IF 2
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-5 Ugandavej 105 2770 Kastrup
360752 10:00 Brønshøj BK 2
!
NB: Brønshøj BK 2 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 Bane 2-5
10:00
Brønshøj BK 2
Bispebjerg BK 1
360753 10:00 Oversidder BK Union 3 Bane 2-6
10:00
Oversidder
BK Union 3
360754 10:25 Brønshøj BK 2
!
NB: Brønshøj BK 2 er taberdømt
Tårnby FF 3 Bane 2-7
10:25
Brønshøj BK 2
Tårnby FF 3
360755 10:25 BK Union 3 Oversidder Bane 2-8
10:25
BK Union 3
Oversidder
360756 10:50 Tårnby FF 3 Oversidder Bane 2-5
10:50
Tårnby FF 3
Oversidder
360757 10:50 Oversidder Bispebjerg BK 1 Bane 2-6
10:50
Oversidder
Bispebjerg BK 1
360758 11:15 Oversidder Brønshøj BK 2 Bane 2-7
11:15
Oversidder
Brønshøj BK 2
360759 11:15 Bispebjerg BK 1 BK Union 3 Bane 2-8
11:15
Bispebjerg BK 1
BK Union 3
360760 11:40 Tårnby FF 3 Oversidder Bane 2-5
11:40
Tårnby FF 3
Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
360970 12:00 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
B.93 5 1
12:00
FA 2000 4
B.93 5
360971 12:00 B.93 4 BK Skjold 4
12:00
B.93 4
BK Skjold 4
360972 12:25 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Tårnby FF 3 1
12:25
FA 2000 4
Tårnby FF 3
360973 12:25 BK Skjold 4 Østerbro IF 2
12:25
BK Skjold 4
Østerbro IF 2
360974 12:50 Tårnby FF 3 B.93 4
12:50
Tårnby FF 3
B.93 4
360975 12:50 Østerbro IF 2 B.93 5
12:50
Østerbro IF 2
B.93 5
360976 13:15 B.93 4 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
13:15
B.93 4
FA 2000 4
360977 13:15 B.93 5 BK Skjold 4
13:15
B.93 5
BK Skjold 4
360978 13:40 Tårnby FF 3 Østerbro IF 2
13:40
Tårnby FF 3
Østerbro IF 2
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
HIK HIK Græs 5M Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
360786 10:00 HIK 3 Bispebjerg BK 1 HIK Græs 5M
10:00
HIK 3
Bispebjerg BK 1
360787 10:00 BK Union 3 Jægersborg BK 2 HIK Græs 3M
10:00
BK Union 3
Jægersborg BK 2
360788 10:25 BK Union 3 HIK 3 HIK Græs 5M
10:25
BK Union 3
HIK 3
360789 10:25 Brønshøj BK 2 Skovshoved IF 2 Kunst
10:25
Brønshøj BK 2
Skovshoved IF 2
360790 10:50 HIK 3 Brønshøj BK 2 HIK Græs 5M
10:50
HIK 3
Brønshøj BK 2
360966 10:50 Jægersborg BK 2 Skovshoved IF 2 Kunst
10:50
Jægersborg BK 2
Skovshoved IF 2
360967 11:15 Brønshøj BK 2 BK Union 3 HIK Græs 5M
11:15
Brønshøj BK 2
BK Union 3
360968 11:15 Skovshoved IF 2 Bispebjerg BK 1 Kunst
11:15
Skovshoved IF 2
Bispebjerg BK 1
360969 11:40 Bispebjerg BK 1 Jægersborg BK 2 HIK Græs 5M
11:40
Bispebjerg BK 1
Jægersborg BK 2
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
360761 10:00 FB 4 Valby BK 2 Bane 7 (5-mands) - græs
10:00
FB 4
Valby BK 2
360762 10:00 Husum BK 1 Oversidder Bane 6 (5-mands) - græs
10:00
Husum BK 1
Oversidder
360763 10:25 FB 4 GVI 3 Bane 7 (5-mands) - græs
10:25
FB 4
GVI 3
360764 10:25 Oversidder Oversidder
10:25
Oversidder
Oversidder
360765 10:50 GVI 3 Husum BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
10:50
GVI 3
Husum BK 1
360766 10:50 Oversidder Valby BK 2 Bane 6 (5-mands) - græs
10:50
Oversidder
Valby BK 2
360767 11:15 Husum BK 1 FB 4 Bane 6 (5-mands) - græs
11:15
Husum BK 1
FB 4
360768 11:15 Valby BK 2 Oversidder
11:15
Valby BK 2
Oversidder
360769 11:40 GVI 3 Oversidder Bane 6 (5-mands) - græs
11:40
GVI 3
Oversidder
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
360988 12:10 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
Jægersborg BK 2 Bane 4 - Øst 5M
12:10
FB 4
Jægersborg BK 2
360989 12:10 Skovshoved IF 2 Tårnby FF 3 Bane 6 - Øst 5M
12:10
Skovshoved IF 2
Tårnby FF 3
360990 12:35 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
BK Union 3 Bane 4 - Øst 5M
12:35
FB 4
BK Union 3
360991 12:35 Tårnby FF 3 B.93 5 Bane 6 - Øst 5M
12:35
Tårnby FF 3
B.93 5
360992 13:00 BK Union 3 Skovshoved IF 2 Bane 4 - Øst 5M
13:00
BK Union 3
Skovshoved IF 2
380136 13:00 B.93 5 Jægersborg BK 2 Bane 6 - Øst 5M
13:00
B.93 5
Jægersborg BK 2
380137 13:25 Skovshoved IF 2 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
Bane 4 - Øst 5M
13:25
Skovshoved IF 2
FB 4
380138 13:25 Jægersborg BK 2 Tårnby FF 3 Bane 6 - Øst 5M
13:25
Jægersborg BK 2
Tårnby FF 3
380139 13:50 BK Union 3 B.93 5 Bane 4 - Øst 5M
13:50
BK Union 3
B.93 5
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
360979 10:00 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Husum BK 1 1
10:00
FA 2000 4
Husum BK 1
360980 10:00 Oversidder Brønshøj BK 2
10:00
Oversidder
Brønshøj BK 2
360981 10:25 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
BK Skjold 4 1
10:25
FA 2000 4
BK Skjold 4
360982 10:25 Brønshøj BK 2 Valby BK 2
10:25
Brønshøj BK 2
Valby BK 2
360983 10:50 BK Skjold 4 Oversidder
10:50
BK Skjold 4
Oversidder
360984 10:50 Valby BK 2 Husum BK 1
10:50
Valby BK 2
Husum BK 1
360985 11:15 Oversidder FA 2000 4
ANN
11:15
Oversidder
FA 2000 4
ANN
360986 11:15 Husum BK 1 Brønshøj BK 2
11:15
Husum BK 1
Brønshøj BK 2
360987 11:40 BK Skjold 4 Valby BK 2
11:40
BK Skjold 4
Valby BK 2
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
380140 10:00 HIK 3 B.93 4
10:00
HIK 3
B.93 4
380141 10:00 Østerbro IF 2 GVI 3
10:00
Østerbro IF 2
GVI 3
380142 10:25 HIK 3 Oversidder
10:25
HIK 3
Oversidder
380143 10:25 GVI 3 Bispebjerg BK 1
10:25
GVI 3
Bispebjerg BK 1
380144 10:50 Oversidder Østerbro IF 2 1
10:50
Oversidder
Østerbro IF 2
380145 10:50 Bispebjerg BK 1 B.93 4
10:50
Bispebjerg BK 1
B.93 4
380146 11:15 Østerbro IF 2 HIK 3
11:15
Østerbro IF 2
HIK 3
380147 11:15 B.93 4 GVI 3
11:15
B.93 4
GVI 3
380148 11:40 Oversidder Bispebjerg BK 1
11:40
Oversidder
Bispebjerg BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
382414 10:00 FA 2000 4 Oversidder
10:00
FA 2000 4
Oversidder
382415 10:00 Bispebjerg BK 1 FB 4
10:00
Bispebjerg BK 1
FB 4
382416 10:25 FA 2000 4 B.93 4
10:25
FA 2000 4
B.93 4
382417 10:25 FB 4 Oversidder
10:25
FB 4
Oversidder
382418 10:50 B.93 4 Bispebjerg BK 1
10:50
B.93 4
Bispebjerg BK 1
382419 10:50 Oversidder Oversidder
10:50
Oversidder
Oversidder
383399 11:15 Bispebjerg BK 1 FA 2000 4
11:15
Bispebjerg BK 1
FA 2000 4
383400 11:15 Oversidder FB 4
11:15
Oversidder
FB 4
383401 11:40 B.93 4 Oversidder
11:40
B.93 4
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Husumparken 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
380149 12:30 HIK 3 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
1
12:30
HIK 3
Jægersborg BK 2
380150 12:30 B.93 5 Brønshøj BK 2
12:30
B.93 5
Brønshøj BK 2
380351 12:55 HIK 3 Husum BK 1
12:55
HIK 3
Husum BK 1
380353 12:55 Brønshøj BK 2 Østerbro IF 2
12:55
Brønshøj BK 2
Østerbro IF 2
380357 13:20 Husum BK 1 B.93 5 Bane 6 (5-mands) - græs
13:20
Husum BK 1
B.93 5
380358 13:20 Østerbro IF 2 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
1
13:20
Østerbro IF 2
Jægersborg BK 2
380359 13:45 B.93 5 HIK 3
13:45
B.93 5
HIK 3
380360 13:45 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Brønshøj BK 2 1
13:45
Jægersborg BK 2
Brønshøj BK 2
380361 14:10 Husum BK 1 Østerbro IF 2 Bane 6 (5-mands) - græs
14:10
Husum BK 1
Østerbro IF 2
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-5 Ugandavej 105 2770 Kastrup
382404 10:00 Tårnby FF 3 BK Skjold 4 Bane 2-5
10:00
Tårnby FF 3
BK Skjold 4
382405 10:00 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
GVI 3 Bane 2-6
10:00
Valby BK 2
GVI 3
382406 10:25 Tårnby FF 3 BK Union 3 Bane 2-6
10:25
Tårnby FF 3
BK Union 3
382407 10:25 GVI 3 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 2-7
10:25
GVI 3
Skovshoved IF 2
382408 10:50 BK Union 3 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
Bane 2-8
10:50
BK Union 3
Valby BK 2
382410 10:50 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
BK Skjold 4 Bane 2-5
10:50
Skovshoved IF 2
BK Skjold 4
382411 11:15 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
Tårnby FF 3 Bane 2-6
11:15
Valby BK 2
Tårnby FF 3
382412 11:15 BK Skjold 4 GVI 3 Bane 2-7
11:15
BK Skjold 4
GVI 3
382413 11:40 BK Union 3 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 2-8
11:40
BK Union 3
Skovshoved IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind