Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2023
20:30
FC One Team
9
Stefan 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
19:15
Fremad Valby 2
8
Union 2
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
20:00
Fremad Amager
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
14:30
Nørrebro United 3
3
HB 2
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:00
FB 2
1
Valby
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
20:00
Union 2
2
FB 2
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
20:45
Valby
1
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:00
Oversidder
FC One Team
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:30
HB 2
2
Fremad Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Valby
1
Union 2
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
20:00
Fremad Amager
3
FC One Team
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:15
Fremad Valby 2
10
Stefan 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
14:00
FB 2
1
HB 2
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
14:30
Nørrebro United 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
20:30
FC One Team
2
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
20:00
Fremad Amager
2
Union 2
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
21:00
HB 2
2
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:30
Oversidder
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
12:00
Stefan 2
1
FB 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Valby
5
Stefan 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
20:00
Fremad Amager
3
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
20:00
Union 2
3
HB 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:15
Fremad Valby 2
7
FC One Team
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
20:30
FB 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:00
Stefan 2
2
Nørrebro United 3
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
20:30
FC One Team
10
FB 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
21:00
HB 2
2
Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
14:00
Oversidder
Valby
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
13:00
Stefan 2
1
Union 2
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
16:00
Nørrebro United 3
1
Fremad Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Valby
3
FC One Team
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
20:00
Union 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
20:00
Fremad Amager
3
Fremad Valby 2
8
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:15
HB 2
2
Stefan 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
12:00
FB 2
1
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
20:00
Fremad Amager
4
Stefan 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
20:30
FC One Team
4
Union 2
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:15
Fremad Valby 2
4
FB 2
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:30
Oversidder
HB 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
14:30
Nørrebro United 3
3
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
Valby
Fremad Valby 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
12:30
Union 2
2
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
13:45
HB 2
FC One Team
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
15:00
FB 2
1
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
16:15
Stefan 2
Oversidder
|
Oprykning:
De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i begge puljer rykker ned