MENU

U11 Piger (11) 5v5 3 Forår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
517357 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Østerbro IF 1
517358 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Nørrebro United 3
517359 Kl. 10:25 HIK 2 Oversidder
517360 Kl. 10:25 BK Hekla 2 Oversidder
517361 Kl. 10:50 BK Vestia 2 Kastrup BK 2
517362 Kl. 10:50 Østerbro IF 1 Nørrebro United 3
517363 Kl. 11:15 HIK 2 BK Hekla 2
517364 Kl. 11:15 Oversidder Oversidder
517365 Kl. 11:40 BK Vestia 2 Nørrebro United 3
517366 Kl. 11:40 Østerbro IF 1 Kastrup BK 2
517367 Kl. 12:05 HIK 2 Oversidder
517368 Kl. 12:05 Oversidder BK Hekla 2
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Kunst 2A Enghavevej 90 2450 København SV
517369 Kl. 10:00 HIK 2 Kastrup BK 2 Kunst 2A
517370 Kl. 10:00 Oversidder Nørrebro United 3 Kunst 2A
517371 Kl. 10:25 BK Hekla 2 BK Vestia 2 Kunst 2A
517372 Kl. 10:25 Oversidder Østerbro IF 1 Kunst 2A
517373 Kl. 10:50 Oversidder Nørrebro United 3 Kunst 2A
517374 Kl. 10:50 HIK 2 BK Vestia 2 Kunst 2A
517375 Kl. 11:15 BK Hekla 2 Kastrup BK 2 Kunst 2A
517376 Kl. 11:15 Oversidder Østerbro IF 1 Kunst 2A
517377 Kl. 11:40 BK Vestia 2 Oversidder Kunst 2A
517378 Kl. 11:40 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
HIK 2 Kunst 2A
517379 Kl. 12:05 Kastrup BK 2 Oversidder Kunst 2A
517380 Kl. 12:05 Nørrebro United 3 BK Hekla 2 Kunst 2A
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
517381 Kl. 12:15 Nørrebro United 3 BK Vestia 2 HIK Græs
517382 Kl. 12:15 Oversidder HIK 2
517383 Kl. 12:40 Kastrup BK 2 Østerbro IF 1 HIK Græs
517384 Kl. 12:40 BK Hekla 2 Oversidder HIK Græs 5M
517385 Kl. 13:05 Nørrebro United 3 HIK 2 HIK Græs
517386 Kl. 13:05 BK Vestia 2 Oversidder
517387 Kl. 13:30 Kastrup BK 2 Oversidder HIK Græs
517388 Kl. 13:30 Østerbro IF 1 BK Hekla 2 HIK Græs 5M
517389 Kl. 13:55 Østerbro IF 1 BK Vestia 2 HIK Græs
532529 Kl. 13:55 Oversidder HIK 2 HIK Græs 5M
532530 Kl. 14:20 Nørrebro United 3 Kastrup BK 2 HIK Græs
532694 Kl. 14:20 Oversidder BK Hekla 2
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
574908 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 BK Vestia 2
574920 Kl. 10:00 BK Hekla 2 HIK 2
574944 Kl. 10:25 Nørrebro United 3 Østerbro IF 1
574945 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder
574946 Kl. 10:50 BK Vestia 2 BK Hekla 2
574951 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 HIK 2
574952 Kl. 11:15 Østerbro IF 1 Oversidder
574960 Kl. 11:15 Nørrebro United 3 Oversidder
574961 Kl. 11:40 BK Vestia 2 HIK 2
574962 Kl. 11:40 Kastrup BK 2 BK Hekla 2
574963 Kl. 12:05 Nørrebro United 3 Oversidder
575016 Kl. 12:05 Østerbro IF 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
575017 Kl. 10:00 HIK 2 Nørrebro United 3
575018 Kl. 10:00 Oversidder Kastrup BK 2
575019 Kl. 10:25 Oversidder BK Vestia 2
575020 Kl. 10:25 BK Hekla 2 Østerbro IF 1
575021 Kl. 10:50 HIK 2 Østerbro IF 1
575060 Kl. 10:50 Oversidder BK Vestia 2
575061 Kl. 11:15 BK Hekla 2 Nørrebro United 3
575062 Kl. 11:15 Oversidder Kastrup BK 2
575063 Kl. 11:40 Nørrebro United 3 Kastrup BK 2
575064 Kl. 11:40 HIK 2 Oversidder
575065 Kl. 12:05 Oversidder BK Hekla 2
575066 Kl. 12:05 Østerbro IF 1 BK Vestia 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind