Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2021
16:00
Valby 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
12:00
FB 16
5
KB 7
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Amager FF 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:00
Vanløse IF 6
2
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:00
KB 7
0
B93 9
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
Skjold 9
3
Valby 4
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
16:00
Oversidder
Fremad Amager 4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
14:00
Nørrebro FF 2
6
Vanløse IF 6
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
Oversidder
Amager FF 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
16:00
Valby 4
Amager FF 3
HMH
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
10:00
Fremad Amager 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:00
FB 16
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Vanløse IF 6
6
KB 7
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
19:30
Union 5
4
Vanløse IF 6
7
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
KB 7
0
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:00
Amager FF 3
6
Fremad Amager 4
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:00
Oversidder
B93 9
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
Nørrebro FF 2
3
Valby 4
6
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
Oversidder
FB 16
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
Skjold 9
2
Union 5
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
Valby 4
Fremad Amager 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Oversidder
B93 9
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
FB 16
2
Amager FF 3
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
Vanløse IF 6
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
18:00
Nørrebro FF 2
4
KB 7
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
21:00
Skjold 9
1
Nørrebro FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
Amager FF 3
4
B93 9
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
Oversidder
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:00
KB 7
2
Valby 4
7
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:00
Fremad Amager 4
1
FB 16
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
Oversidder
Vanløse IF 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:00
Union 5
3
Nørrebro FF 2
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
20:00
Nørrebro FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
10:00
KB 7
1
Union 5
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:00
Skjold 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:00
Valby 4
5
FB 16
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
Vanløse IF 6
Amager FF 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
18:00
B93 9
4
Fremad Amager 4
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
19:00
Union 5
5
Valby 4
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
Amager FF 3
1
Skjold 9
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
16:00
Oversidder
KB 7
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
FB 16
2
B93 9
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Fremad Amager 4
Vanløse IF 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
Oversidder
Nørrebro FF 2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
19:30
Union 5
FB 16
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
20:00
Nørrebro FF 2
4
Amager FF 3
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:00
KB 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
Skjold 9
4
Fremad Amager 4
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
Valby 4
B93 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
10:00
Union 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
14:00
Vanløse IF 6
1
FB 16
6
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
18:00
B93 9
Nørrebro FF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:30
Fremad Amager 4
1
Union 5
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
19:30
Union 5
5
B93 9
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
12:00
Amager FF 3
KB 7
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
Valby 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Fremad Amager 4
1
Nørrebro FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
FB 16
2
Skjold 9
5
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
16:00
Oversidder
Union 5
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
16:00
B93 9
4
Vanløse IF 6
4
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2021
20:00
Union 5
1
Amager FF 3
2
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:00
Vanløse IF 6
Valby 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
Skjold 9
4
B93 9
5
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
Nørrebro FF 2
6
FB 16
1
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
KB 7
Fremad Amager 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
Oversidder
Oversidder
|
Oprykning:
De tolv bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 18 til og med 25 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen