Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2021
19:00
FB 5
3
FB 8
6
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
14:00
Fremad Valby 4
2
CBS Sport 3
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
20:00
FC Udfordringen 2
B 1903 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:00
PI Fodbold 2
0
FB 5
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
16:00
Fix 2
Husum 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
HB 4
1
Skovshoved IF 4
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
14:00
CBS Sport 3
9
Skjold 4
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
14:00
FB 8
3
Fremad Valby 4
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
21:00
Skjold 4
4
FC Udfordringen 2
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
19:00
FB 5
Fix 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
20:00
FC Udfordringen 2
1
CBS Sport 3
8
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:00
Skjold 4
1
FB 8
5
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
B 1903 5
1
Skovshoved IF 4
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Fremad Valby 4
1
PI Fodbold 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Husum 3
4
HB 4
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
PI Fodbold 2
Skjold 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:00
Fix 2
Fremad Valby 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
HB 4
1
FB 5
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Skovshoved IF 4
5
Husum 3
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
CBS Sport 3
B 1903 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
FB 8
0
FC Udfordringen 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
21:00
Skjold 4
2
Fix 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
19:00
FB 5
Skovshoved IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
FC Udfordringen 2
1
PI Fodbold 2
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
B 1903 5
1
Husum 3
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
Fremad Valby 4
1
HB 4
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
CBS Sport 3
FB 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:00
PI Fodbold 2
2
CBS Sport 3
6
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
Fix 2
1
FC Udfordringen 2
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
12:00
HB 4
0
Skjold 4
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
FB 8
1
B 1903 5
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
Husum 3
1
FB 5
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
Skovshoved IF 4
2
Fremad Valby 4
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
20:00
FC Udfordringen 2
2
HB 4
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
Skjold 4
0
Skovshoved IF 4
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
B 1903 5
4
FB 5
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
Fremad Valby 4
1
Husum 3
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
CBS Sport 3
5
Fix 2
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
FB 8
1
PI Fodbold 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
19:00
FB 5
1
Fremad Valby 4
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:00
PI Fodbold 2
3
B 1903 5
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
16:00
Fix 2
FB 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
Skovshoved IF 4
5
FC Udfordringen 2
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
HB 4
1
CBS Sport 3
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Husum 3
Skjold 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
20:00
FC Udfordringen 2
3
Husum 3
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:00
PI Fodbold 2
4
Fix 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
12:00
Skjold 4
3
FB 5
8
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
14:00
B 1903 5
Fremad Valby 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
14:00
CBS Sport 3
2
Skovshoved IF 4
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
14:00
FB 8
1
HB 4
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
14:00
B 1903 5
5
HB 4
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
14:00
Husum 3
2
PI Fodbold 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
20:00
Skovshoved IF 4
3
Fix 2
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
19:00
FB 5
5
FC Udfordringen 2
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
HB 4
1
PI Fodbold 2
3
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
B 1903 5
Fix 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
Fremad Valby 4
3
Skjold 4
3
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
Husum 3
4
CBS Sport 3
3
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2021
20:30
Skovshoved IF 4
2
FB 8
2
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
12:00
Fix 2
4
HB 4
3
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
Skjold 4
1
B 1903 5
1
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
FC Udfordringen 2
3
Fremad Valby 4
0
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
CBS Sport 3
2
FB 5
5
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
FB 8
1
Husum 3
7
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2021
20:30
Skovshoved IF 4
2
PI Fodbold 2
0
|
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 8 til og med 11 rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 11 og 12 i både pulje 8, 9, 10 og 11 rykker ned