Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. aug 2021
18:00
Fremad Valby 6
10
Hakoah
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
21:00
HB 13
1
B93 2
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:00
Amager FF 5
4
Skovshoved IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
11:30
Skjold 11
11
Østerbro IF 7
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
FB 29
4
Hellas 2
4
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:45
Hellas 2
3
Fremad Valby 6
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
21:00
HB 13
1
Skjold 11
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:30
Østerbro IF 7
5
FB 29
5
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:30
Hakoah
2
Amager FF 5
8
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
20:30
Skovshoved IF
2
B93 2
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
20:00
Amager FF 5
7
Hellas 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
19:30
Østerbro IF 7
2
HB 13
6
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
20:30
Skjold 11
5
Skovshoved IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
B93 2
5
Hakoah
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
FB 29
1
Fremad Valby 6
9
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Fremad Valby 6
0
Amager FF 5
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:30
Hellas 2
4
B93 2
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
20:30
Skovshoved IF
16
Østerbro IF 7
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
21:00
HB 13
1
FB 29
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Hakoah
2
Skjold 11
8
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
21:00
B93 2
3
Fremad Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
21:00
HB 13
2
Skovshoved IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
20:30
FB 29
1
Amager FF 5
8
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
17:30
Østerbro IF 7
0
Hakoah
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:00
Fremad Valby 6
0
Skjold 11
5
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
20:30
Skovshoved IF
3
FB 29
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
17:45
Hellas 2
8
Østerbro IF 7
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:30
Hakoah
4
HB 13
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Amager FF 5
B93 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:15
HB 13
4
Hellas 2
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
20:30
Skovshoved IF
5
Hakoah
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
19:30
Østerbro IF 7
1
Fremad Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:15
Skjold 11
4
Amager FF 5
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
FB 29
2
B93 2
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
18:00
Fremad Valby 6
6
HB 13
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
20:15
B93 2
3
Skjold 11
4
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:15
Hellas 2
1
Skovshoved IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
Amager FF 5
13
Østerbro IF 7
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Hellas 2
Skjold 11
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2021
20:30
FB 29
3
Hakoah
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:45
Hellas 2
0
Hakoah
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
20:30
Skovshoved IF
Fremad Valby 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
19:30
Østerbro IF 7
B93 2
UMH
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
15:00
HB 13
3
Amager FF 5
5
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
11:30
Skjold 11
1
FB 29
2
|
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned