Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. aug 2021
18:00
Deportivo Cobayas
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:15
HBE
HB 3
HMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
22:00
Oversidder
Klub 14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:30
B 1960
Vanløse
UMH
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
FB 7
0
Teatro Kapital
7
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Teatro Kapital
12
B 1960
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:15
Klub 14
HBE
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
20:30
Vanløse
3
Deportivo Cobayas
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
Teatro Kapital
3
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:15
HBE
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
22:00
Oversidder
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:00
B 1960
3
Deportivo Cobayas
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
19:00
FB 7
5
Klub 14
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Deportivo Cobayas
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
19:15
Klub 14
0
Teatro Kapital
7
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
HB 3
1
FB 7
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
20:30
Vanløse
HBE
UHHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
11:15
HB 3
3
B 1960
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
16:00
Oversidder
FB 7
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
Teatro Kapital
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
19:15
HBE
4
Deportivo Cobayas
6
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
22:00
B 1960
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:30
FB 7
Vanløse
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:00
HB 3
Klub 14
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:00
Deportivo Cobayas
FB 7
UMH
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:15
Klub 14
2
B 1960
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
22:00
Oversidder
HBE
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
20:30
Vanløse
Teatro Kapital
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
16:00
Oversidder
HB 3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
18:00
Teatro Kapital
5
Deportivo Cobayas
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:15
Klub 14
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
18:00
B 1960
HBE
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:00
HB 3
2
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
17:15
FB 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
18:00
Deportivo Cobayas
4
HB 3
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
19:15
HBE
4
FB 7
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
22:00
Oversidder
Teatro Kapital
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
18:00
B 1960
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
19:30
Vanløse
Klub 14
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
18:00
Teatro Kapital
HBE
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:15
Klub 14
5
Deportivo Cobayas
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
22:00
HB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
12:00
FB 7
B 1960
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
Oversidder
Vanløse
|
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 8, 9 og 10 i alle fire puljer rykker ned.