MENU

VinterBold U10 Piger 3 (12) 5v5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5B - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
770421 Kl. 10:00 Greve Fodbold Orient GI Bane 5B - (Gl. Kunst)
770422 Kl. 10:00 Herlev IF GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Bane 5B - (Gl. Kunst)
770423 Kl. 10:25 Orient GI GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Bane 5B - (Gl. Kunst)
770424 Kl. 10:25 Greve Fodbold Herlev IF Bane 5B - (Gl. Kunst)
770425 Kl. 10:50 Greve Fodbold GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Bane 5B - (Gl. Kunst)
770426 Kl. 10:50 Orient GI Herlev IF Bane 5B - (Gl. Kunst)
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Lyngby Stadion Kunst 2 (Hockey) Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
770448 Kl. 10:00 Bagsværd BK 3 Ølstykke FC Kunst 2 (Hockey)
770449 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 (2) Dragør BK Kunst 2 (Hockey)
770451 Kl. 10:25 Ølstykke FC Dragør BK Kunst 2 (Hockey)
770524 Kl. 10:25 Bagsværd BK 3 Lyngby Boldklub 1921 (2) Kunst 2 (Hockey)
770525 Kl. 10:50 Bagsværd BK 3 Dragør BK Kunst 2 (Hockey)
770585 Kl. 10:50 Ølstykke FC Lyngby Boldklub 1921 (2) Kunst 2 (Hockey)
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Strøbyhallen Kunstgræs 1 Lendrumvej 3 4671 Strøby
770427 Kl. 10:00 Hårlev BK Taastrup FC (1) 1
770428 Kl. 10:00 Taastrup FC (2) Lyngby Boldklub 1921 (1) 1
770429 Kl. 10:25 Taastrup FC (1) Lyngby Boldklub 1921 (1) 1
770430 Kl. 10:25 Hårlev BK Taastrup FC (2) 1
770446 Kl. 10:50 Hårlev BK Lyngby Boldklub 1921 (1) 1
770447 Kl. 10:50 Taastrup FC (1) Taastrup FC (2) 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-7 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
770586 Kl. 10:00 Greve Fodbold Hårlev BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
770587 Kl. 10:00 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Dragør BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
770588 Kl. 10:25 Hårlev BK Dragør BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
770589 Kl. 10:25 Greve Fodbold Ølstykke FC Bane 8-7 (Kunstgræs)
770590 Kl. 10:50 Hårlev BK Ølstykke FC Bane 8-7 (Kunstgræs)
770591 Kl. 10:50 Greve Fodbold Dragør BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
770598 Kl. 10:15 Taastrup FC (1) Bagsværd BK 3
770599 Kl. 10:15 Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
Herlev IF 1
770592 Kl. 10:15 Taastrup FC (2) Lyngby Boldklub 1921 (1)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (1) er taberdømt
1
770593 Kl. 10:15 Lyngby Boldklub 1921 (2) GVI
!
NB: GVI er taberdømt
1
770594 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 (1) GVI
!
NB: GVI er taberdømt
1
770595 Kl. 10:40 Taastrup FC (2) Lyngby Boldklub 1921 (2)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (2) er taberdømt
1
770600 Kl. 10:40 Bagsværd BK 3 Herlev IF
770601 Kl. 10:40 Taastrup FC (1) Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
1
770602 Kl. 11:05 Bagsværd BK 3 Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
1
770603 Kl. 11:05 Taastrup FC (1) Herlev IF
770596 Kl. 11:05 Lyngby Boldklub 1921 (1)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (1) er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 (2) 1
770597 Kl. 11:05 Taastrup FC (2) GVI
!
NB: GVI er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5A - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
770604 Kl. 10:00 Greve Fodbold Herlev IF Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

770605 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 (1) Dragør BK Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

770606 Kl. 10:25 Herlev IF Dragør BK Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

770607 Kl. 10:25 Greve Fodbold Lyngby Boldklub 1921 (1) Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

770608 Kl. 10:50 Greve Fodbold Dragør BK Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

770609 Kl. 10:50 Herlev IF Lyngby Boldklub 1921 (1) Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
770610 Kl. 10:00 Taastrup FC (1) Ølstykke FC
770611 Kl. 10:00 Orient GI Lyngby Boldklub 1921 (2)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (2) er taberdømt
1
770612 Kl. 10:25 Ølstykke FC Lyngby Boldklub 1921 (2)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (2) er taberdømt
1
770613 Kl. 10:25 Taastrup FC (1) Orient GI
770615 Kl. 10:50 Taastrup FC (1) Lyngby Boldklub 1921 (2)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (2) er taberdømt
1
770616 Kl. 10:50 Ølstykke FC Orient GI
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
770617 Kl. 11:15 Hårlev BK Taastrup FC (2) 1
770618 Kl. 11:15 Bagsværd BK 3 GVI 1
770619 Kl. 11:40 Taastrup FC (2) GVI 1
770620 Kl. 11:40 Hårlev BK Bagsværd BK 3 1
770621 Kl. 12:05 Hårlev BK GVI 1
770622 Kl. 12:05 Taastrup FC (2) Bagsværd BK 3 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Lyngby Stadion Kunst 2 (Hockey) Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
770629 Kl. 11:30 Hårlev BK Ølstykke FC Kunst 2 (Hockey)
770630 Kl. 11:30 Herlev IF Lyngby Boldklub 1921 (1) Kunst 2 (Hockey)
770631 Kl. 11:55 Ølstykke FC Lyngby Boldklub 1921 (1) Kunst 2 (Hockey)
770632 Kl. 11:55 Hårlev BK Herlev IF Kunst 2 (Hockey)
770633 Kl. 12:20 Hårlev BK Lyngby Boldklub 1921 (1) Kunst 2 (Hockey)
770634 Kl. 12:20 Ølstykke FC Herlev IF Kunst 2 (Hockey)
770635 Kl. 13:00 Greve Fodbold Taastrup FC (2)
!
NB: Taastrup FC (2) er taberdømt
1
770636 Kl. 13:00 Bagsværd BK 3 Lyngby Boldklub 1921 (2) Kunst 2 (Hockey)
770637 Kl. 13:25 Taastrup FC (2)
!
NB: Taastrup FC (2) er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 (2) 1
770638 Kl. 13:25 Greve Fodbold Bagsværd BK 3 Kunst 2 (Hockey)
770639 Kl. 13:50 Greve Fodbold Lyngby Boldklub 1921 (2) Kunst 2 (Hockey)
770640 Kl. 13:50 Taastrup FC (2)
!
NB: Taastrup FC (2) er taberdømt
Bagsværd BK 3 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
770623 Kl. 11:30 Taastrup FC (1)
!
NB: Taastrup FC (1) er taberdømt
Orient GI 1
770624 Kl. 11:30 Dragør BK GVI
770625 Kl. 11:55 Orient GI GVI
770626 Kl. 11:55 Taastrup FC (1)
!
NB: Taastrup FC (1) er taberdømt
Dragør BK 1
770627 Kl. 12:20 Taastrup FC (1)
!
NB: Taastrup FC (1) er taberdømt
GVI 1
770628 Kl. 12:20 Orient GI Dragør BK
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2A) Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
770641 Kl. 10:00 Hårlev BK Bagsværd BK 3 Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2A)
770642 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 (1) Lyngby Boldklub 1921 (2) Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2B)
770643 Kl. 10:25 Bagsværd BK 3 Lyngby Boldklub 1921 (2) Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2A)
770644 Kl. 10:25 Hårlev BK Lyngby Boldklub 1921 (1) Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2A)
770690 Kl. 10:50 Hårlev BK Lyngby Boldklub 1921 (2) Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2A)
770691 Kl. 10:50 Bagsværd BK 3 Lyngby Boldklub 1921 (1) Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2B)
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-8 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
770692 Kl. 10:20 Greve Fodbold Taastrup FC (1) Bane 8-8 (Kunstgræs)
770693 Kl. 10:20 Taastrup FC (2) Dragør BK Bane 8-8 (Kunstgræs)
770694 Kl. 10:45 Taastrup FC (1) Dragør BK Bane 8-8 (Kunstgræs)
770695 Kl. 10:45 Greve Fodbold Taastrup FC (2) Bane 8-8 (Kunstgræs)
770696 Kl. 11:10 Greve Fodbold Dragør BK Bane 8-8 (Kunstgræs)
770697 Kl. 11:10 Taastrup FC (1) Taastrup FC (2) Bane 8-8 (Kunstgræs)
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
770698 Kl. 11:15 Ølstykke FC Orient GI 1
770699 Kl. 11:15 Herlev IF GVI 1
770700 Kl. 11:40 Orient GI GVI 1
770701 Kl. 11:40 Ølstykke FC Herlev IF 1
770702 Kl. 12:05 Ølstykke FC GVI 1
770703 Kl. 12:05 Orient GI Herlev IF 1
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs 1 Sydskellet 1 2630 Taastrup
770716 Kl. 11:30 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Taastrup FC (1) 1
770717 Kl. 11:30 Bagsværd BK 3 Lyngby Boldklub 1921 (1)
770718 Kl. 11:55 Taastrup FC (1) Lyngby Boldklub 1921 (1)
770719 Kl. 11:55 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Bagsværd BK 3 1
770720 Kl. 12:20 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 (1) 1
770721 Kl. 12:20 Taastrup FC (1) Bagsværd BK 3
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
770710 Kl. 10:00 Hårlev BK Taastrup FC (2) 1
ANN

Kampen annulleret

770711 Kl. 10:00 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Orient GI 1
770712 Kl. 10:25 Taastrup FC (2) Orient GI 1
ANN

Kampen annulleret

770713 Kl. 10:25 Hårlev BK Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
1
770714 Kl. 10:50 Hårlev BK Orient GI 1
ANN

Kampen annulleret

770715 Kl. 10:50 Taastrup FC (2) Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
770704 Kl. 11:30 Herlev IF Lyngby Boldklub 1921 (2)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (2) er taberdømt
1
770705 Kl. 11:30 Dragør BK GVI
770706 Kl. 11:55 Lyngby Boldklub 1921 (2)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (2) er taberdømt
GVI 1
770707 Kl. 11:55 Herlev IF Dragør BK
770708 Kl. 12:20 Herlev IF GVI
770709 Kl. 12:20 Lyngby Boldklub 1921 (2)
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 (2) er taberdømt
Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5B - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
770741 Kl. 10:00 Taastrup FC (1) Taastrup FC (2)
!
NB: Taastrup FC (2) er taberdømt
Bane 5B - (Gl. Kunst)
770742 Kl. 10:00 Ølstykke FC Herlev IF Bane 5B - (Gl. Kunst)
770743 Kl. 10:25 Taastrup FC (2)
!
NB: Taastrup FC (2) er taberdømt
Herlev IF Bane 5B - (Gl. Kunst)
770744 Kl. 10:25 Taastrup FC (1) Ølstykke FC Bane 5B - (Gl. Kunst)
770745 Kl. 10:50 Taastrup FC (1) Herlev IF Bane 5B - (Gl. Kunst)
770746 Kl. 10:50 Taastrup FC (2) Ølstykke FC Bane 5B - (Gl. Kunst)
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
770731 Kl. 11:30 Orient GI Lyngby Boldklub 1921 (1)
770734 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 (2) Dragør BK
770736 Kl. 11:55 Lyngby Boldklub 1921 (1) Dragør BK
770737 Kl. 11:55 Orient GI Lyngby Boldklub 1921 (2)
770739 Kl. 12:20 Orient GI Dragør BK
770740 Kl. 12:20 Lyngby Boldklub 1921 (1) Lyngby Boldklub 1921 (2)
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Strøbyhallen Kunstgræs 1 Lendrumvej 3 4671 Strøby
770722 Kl. 10:00 Greve Fodbold Hårlev BK 1
770723 Kl. 10:00 Bagsværd BK 3 GVI 1
770724 Kl. 10:25 Hårlev BK GVI 1
770725 Kl. 10:25 Greve Fodbold Bagsværd BK 3 1
770726 Kl. 10:50 Greve Fodbold GVI 1
770728 Kl. 10:50 Hårlev BK Bagsværd BK 3 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind