MENU

VinterBold U12 Piger 1 (10) 8v8 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
627680 ma
15-11 2021
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
627679
20-11 2021
Kl. 10:00
HIK 1 Greve Fodbold 1 HIK
627681
20-11 2021
Kl. 10:00
BK Union Allerød Fodbold Klub Genforeningspladsen
ANN

Kampen annulleret

627682
20-11 2021
Kl. 10:15
BSF 1 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
Ballerup Idrætspark
627678
27-11 2021
Kl. 10:00
FA 2000 1 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
627686 ma
29-11 2021
Kl. 23:59
Oversidder HIK 1
627687 ma
29-11 2021
Kl. 23:59
Ølstykke FC 1 Oversidder Ølstykke Stadion
627684
04-12 2021
Kl. 10:00
FA 2000 1 BK Union Kunst, Jens Jessens Vej
627685
04-12 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold 1 Oversidder Greve Idræts Center
627692 ma
13-12 2021
Kl. 23:59
BSF 1 Oversidder Ballerup Idrætspark
627688
18-12 2021
Kl. 12:30
Allerød Fodbold Klub FA 2000 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
627689
18-12 2021
Kl. 12:30
Oversidder Oversidder
627691
19-12 2021
Kl. 10:00
BK Union
!
NB: BK Union er taberdømt
Greve Fodbold 1 Genforeningspladsen
627690
19-12 2021
Kl. 10:30
HIK 1 Ølstykke FC 1 HIK
627695 ma
10-01 2022
Kl. 23:59
Oversidder HIK 1
627696 ma
10-01 2022
Kl. 23:59
Oversidder BK Union
627694
15-01 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold 1 Allerød Fodbold Klub Greve Idræts Center
627693
15-01 2022
Kl. 12:00
FA 2000 1 BSF 1 Kunst, Jens Jessens Vej
629627
16-01 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC 1 Oversidder Ølstykke Stadion Kunstgræs
629945
29-01 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
632208
29-01 2022
Kl. 10:15
BSF 1 HIK 1 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
630307
29-01 2022
Kl. 12:30
Oversidder Oversidder
632207
29-01 2022
Kl. 15:30
BK Union Ølstykke FC 1 Genforeningspladsen
632206
05-02 2022
Kl. 10:00
FA 2000 1 Greve Fodbold 1 Kunst, Jens Jessens Vej
632210
12-02 2022
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 BSF 1 Greve Idræts Center
632211 ma
28-02 2022
Kl. 23:59
Oversidder BK Union
632212 ma
28-02 2022
Kl. 23:59
Oversidder FA 2000 1
632213
05-03 2022
Kl. 15:30
Ølstykke FC 1 Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

632209
06-03 2022
Kl. 10:30
HIK 1 Oversidder HIK
632216 ma
07-03 2022
Kl. 23:59
Greve Fodbold 1 Oversidder Greve Idræts Center
632214
12-03 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
632218
12-03 2022
Kl. 10:15
BSF 1 Oversidder Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
632215
12-03 2022
Kl. 12:00
FA 2000 1 Ølstykke FC 1 Kunst, Jens Jessens Vej
627683
13-03 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub BSF 1 Allerød Idrætspark
632217
13-03 2022
Kl. 10:00
BK Union HIK 1 Genforeningspladsen
632221 ma
14-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder FA 2000 1
632222 ma
14-03 2022
Kl. 23:59
BSF 1 Oversidder Ballerup Idrætspark
632219
19-03 2022
Kl. 12:30
Oversidder BK Union
632220
20-03 2022
Kl. 10:30
HIK 1 Allerød Fodbold Klub HIK
632223
20-03 2022
Kl. 11:30
Ølstykke FC 1 Greve Fodbold 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
632229 ma
21-03 2022
Kl. 23:59
Greve Fodbold 1 Oversidder Greve Idræts Center
632224
26-03 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
632225
27-03 2022
Kl. 10:00
FA 2000 1 HIK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
632230
27-03 2022
Kl. 10:00
BK Union BSF 1 Genforeningspladsen
632231
27-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder Ølstykke FC 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind