Emdrupparken

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
885061
10-08 2024
12:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1
10. aug
12:00
KFUM (15)
Brønshøj BK (5)
Træningskamp Herre KS Pulje 1
921815
10-08 2024
12:00 KS Herre 24/25 P1
10. aug
12:00
KFUM
Dragør Bk.
KS Herre 24/25 P1
138368
ma12-08 2024
22:00 Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 2
Oversidder
12. aug
22:00
KFUM
Oversidder
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 2
178339
on14-08 2024
20:15 Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
14. aug
20:15
KFUM 3
Frederiksberg Rangers 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
598433
17-08 2024
14:00 Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
17. aug
14:00
KFUM 2
Frederiksholm Sydhavnen 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
310545
17-08 2024
16:00 U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
17. aug
16:00
KFUM
Østerbro IF 4
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
380554
18-08 2024
10:00 U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
18. aug
10:00
KFUM 1
K.B. 7
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
491055
18-08 2024
10:00 U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Rød
18. aug
10:00
KFUM 1
B.93 4
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Rød
327167
18-08 2024
12:00 Træningskamp Kvinde Serie 1 Pulje 1
18. aug
12:00
KFUM
Fremad Amager
Træningskamp Kvinde Serie 1 Pulje 1
296753
ma19-08 2024
10:00 Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
19. aug
10:00
Enghavegård Skole
Holbergskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
296762
ma19-08 2024
10:00 Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
19. aug
10:00
Grønnemose Skole
Kirkebjerg Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
296763
ma19-08 2024
11:00 Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
19. aug
11:00
Enghavegård Skole
Grønnemose Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
296764
ma19-08 2024
11:00 Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
19. aug
11:00
Holbergskolen
Kirkebjerg Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
296765
ma19-08 2024
12:00 Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
19. aug
12:00
Kirkebjerg Skole
Enghavegård Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
296766
ma19-08 2024
12:00 Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
19. aug
12:00
Holbergskolen
Grønnemose Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 8
313617
ma19-08 2024
18:30 U16 Piger (09/10) 7:7 Efterår Pulje 1
19. aug
18:30
KFUM
FA 2000
U16 Piger (09/10) 7:7 Efterår Pulje 1
353696
ma19-08 2024
20:00 Herre Senior 4 7:7 Efterår P8
19. aug
20:00
KFUM
Skjold 13
Herre Senior 4 7:7 Efterår P8
312488
on21-08 2024
18:00 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 2
21. aug
18:00
KFUM
Union
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 2
140703
to22-08 2024
18:00 M+50 1 7:7 Efterår Pulje 1
22. aug
18:00
KFUM
Hellas
M+50 1 7:7 Efterår Pulje 1
288796
24-08 2024
10:00 U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
24. aug
10:00
KFUM
Rødovre
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3

Log ind