Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
10:00
Solrød FC (16)
Vallensbæk IF (21)
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Solrød FC
Haslev FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Solrød FC
Lynge-Broby IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Solrød FC
Reerslev IF (2)
UHT
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
BK 96, Solrød
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Solrød FC
BK Friheden
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Solrød FC
Køge BK
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Solrød FC
Nykøbing FC
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Solrød FC
Dianalund IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Solrød FC (2)
Vordingborg IF
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:30
Solrød FC
Sundby
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Solrød FC
Ishøj IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Solrød FC
Espergærde IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Solrød FC (1)
Tune IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Solrød FC
FC Hornsherred
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Solrød FC
Taastrup FC
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Solrød FC
IF Frem Bjæverskov
Serie 5 - Forår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Solrød FC
Køge BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Solrød FC
Kalundborg GB
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Solrød FC
Karlslunde IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Solrød FC
Ejby IF Fodbold
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Solrød FC
Borup IF Fodbold
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:15
Solrød FC
AIK 65 Strøby Fodbold
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Solrød FC
Ringsted IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Solrød FC
Ishøj IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Solrød FC
Hareskov IF (1)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Solrød FC
NFB
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Solrød FC
Ringsted IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:30
Solrød FC
Ishøj IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Solrød FC
Oversidder
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Solrød FC
Glostrup
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Solrød FC
SBV 09
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Solrød FC
Ringsted IF
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Solrød FC (1)
Brede IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Solrød FC
B. 73, Slagelse
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Solrød FC
Torslunde-Ishøj IF (2)
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:00
Solrød FC
Siff, Solrød
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:15
BK 96, Solrød
Køge BK
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:30
Solrød FC
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Solrød FC
Oversidder
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Solrød FC
ASA, Aarhus
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Solrød FC
Herlufsholm GF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Solrød FC
Køge BK (2)
UHT
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Solrød FC
Rosenhøj BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Solrød FC
Albertslund IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Solrød FC (2)
IF Frem Bjæverskov
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Solrød FC (1)
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Solrød FC
Oversidder
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Solrød FC
Hellested/Sierslev
Serie 5 - Forår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Solrød FC
Gladsaxe-Hero BK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Solrød FC
Oversidder
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. jun
20:15
BK 96, Solrød
Brøndbyernes IF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
Solrød FC
Holbæk B&I
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Solrød FC
Taastrup FC
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
Solrød FC
Oversidder
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Solrød FC
Roskilde Boldklub (2)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Solrød FC
Dianalund IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Solrød FC
FC Storebælt
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Solrød FC
Tuse IF
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Solrød FC
Albertslund IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Solrød FC
Herfølge BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
|