Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
13:00
Lem B
Videbæk IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Lem B
Brande IF
U8 Piger C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Lem B
BK Klitten
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Lem B
Ringkøbing IF (1)
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Lem B
Hover/Ølstrup
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Lem B
BFH (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
Lem B
Skjern GF
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Lem B
BFH
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Lem B
Tarm IF
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Lem-Velling (2)
Hover/Ølstrup/Spjald
U12 Piger C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Lem B
Skjern GF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Lem B
Vorgod-Barde MOF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Lem B
BFH
U14 Piger C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Lem B
Spjald IF (1)
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Lem B
BK Klitten
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Lem-Velling (1)
Lem-Velling (2)
U12 Piger C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Lem B
Herning KFUM (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Lem B
Vildbjerg SF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Lem B
Tim GIF
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 23
|