Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
15:00
Morud/Veflinge
Langeskov IF
U11 dr. C - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
FC Nordfyn
Tommerup BK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
MorudVeflinge
Marstal/Rise
Albaniserien Herrer - 2024/2025 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:30
FC Nordfyn
SSV Højfyn
U16 drenge Liga 5 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. aug
10:00
Brenderup Realskole
Hyllehøjskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:05
Hyllehøjskolen
Havrehedskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:10
Havrehedskolen
Brenderup Realskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Morud/Veflinge
Fortuna Svendborg
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Morud/Veflinge
Oversidder
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Morud IF
OB (1)
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
Morud/Veflinge
Glamsbjerg IF
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
MorudVeflinge
Otterup Bold- og Idrætsklub
Albaniserien Herrer - 2024/2025 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:30
Morud/Veflinge
Tarup/Paarup IF
U11 dr. C - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
FC Nordfyn
Fjordager IF
U16 drenge Liga 5 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Morud/Veflinge
Otterup Bold- og Idrætsklub
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Morud/Veflinge
Stige Boldklub 2017
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
FC Nordfyn
EGB
U14 drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
MorudVeflinge
AaB
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
FC Nordfyn
BBB/SB
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Morud/Veflinge
Ringe BK
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
Morud/Veflinge
Oversidder
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Morud IF
Egebjerg Fodbold
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
FC Nordfyn
Haarby IF
U16 drenge Liga 5 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
FC Nordfyn
FC Broby/Verninge IF/Brylle BK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Morud/Veflinge
Oversidder
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
MorudVeflinge
Kerteminde BK
Albaniserien Herrer - 2024/2025 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
09:30
Morud/Veflinge
Allesø GF
U11 dr. C - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Morud/Veflinge
Skamby BK
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
FC Nordfyn
Skeby GF
U14 drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|