Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:45
Skårup IF (2)
OB
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Skårup IF
Oversidder
Kvinde 7:7 C - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Skårup IF
Hesselager Fodbold
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Skårup IF
Næsby BK (2)
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Skårup IF (1)
Thurø BK af 1920
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Skårup IF
SfB
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Skårup IF
FC Faaborg
Kvinde 7:7 C - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Skårup IF
OKS
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Skårup IF
FC Faaborg
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:45
Skårup IF
Aarslev BK
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Skårup IF (1)
FC Sydfyn
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Skårup IF
Tved BK
U11 dr. C - 8:8 - 5-7 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Skårup IF (2)
BK2020
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Skårup IF
Ø.B.
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Skårup IF
Skamby/KRFK
U15 Drenge Liga 6 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:30
Skårup IF
Tåsinge f. B.
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:45
Skårup IF
Otterup B & IK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:45
Skårup IF
Tved BK
Kvinde 7:7 C - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:15
Skårup IF (2)
Tved BK (1)
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Skårup IF
Ryslinge BK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Skårup IF (1)
Gislev IF
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Skårup IF
SfB
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Skårup IF
Ringe BK
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Skårup IF
Ø.B.
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Skårup IF
FC Østfyn
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|