Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:45
Rudkøbing BK
Thurø BK af 1920
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Rudkøbing BK
O K S
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Rudkøbing BK
Oversidder
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Rudkøbing BK
Kerteminde BK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Rudkøbing BK
Tåsinge f. B.
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:15
Rudkøbing BK
MG & BK
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Rudkøbing BK
Hesselager Fodbold
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Rudkøbing BK
Tåsinge f. B.
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
Rudkøbing BK
Oversidder
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Rudkøbing BK
Dalum IF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Rudkøbing BK
MG & BK
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Rudkøbing BK
Krarup Espe Fodbold (1)
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:15
Rudkøbing BK
Holluf Pile/Fraugde
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Rudkøbing BK
Kirkeby IF
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:15
Rudkøbing BK
Ommel BK
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Rudkøbing BK
Boldklubben Marienlyst
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:15
Rudkøbing BK
Boldklubben Marienlyst
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Rudkøbing BK
SfB
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:15
Rudkøbing BK
SFF2015
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Rudkøbing BK
B 1909
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Rudkøbing BK
Kerteminde BK
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Rudkøbing BK
Marienlyst (3)
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|