Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:30
Bogense G & IF
Skamby BK
UHT
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Bogense G & IF
Næsby BK (1)
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Bogense G & IF
Ringe BK
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Bogense G & IF
B1913 (1)
Kvinde 7:7 C - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Bogense G & IF
FC Avrasya
Herre S1 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Bogense G & IF
Aarslev BK
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:30
Bogense G & IF
FC Nordfyn
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Bogense G & IF
FC Broby/Verninge IF/Brylle BK
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:45
Bogense G & IF
Haarby IF
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Bogense G & IF
MG & BK
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Bogense G & IF
Klinte Grindløse FC
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Bogense G & IF
Oversidder
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Bogense G & IF
Dalum IF
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Bogense G & IF
Dalum IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Bogense G & IF
BBB
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Bogense G & IF
ØB
U15 Drenge Liga 6 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:30
Bogense G & IF
Skovby GF/Hårslev BK
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Bogense G & IF
Marienlyst/Odense Q
Kvinde 7:7 C - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Bogense G & IF
Tranekær/Tullebølle IF
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Bogense G & IF
Næsby BK
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Bogense G & IF
Søhus Stige
Herre S1 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Bogense G & IF
Tommerup BK
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:45
Bogense G & IF
Ebberup IF
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
Bogense G & IF
KUU
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
Bogense G & IF
Holluf Pile-Tornbjerg IF
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Bogense G & IF
MG & BK
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Bogense G & IF
Nr. Aaby IK
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Bogense G & IF
Allesø GF
Herre S1 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Bogense G & IF
Tåsinge f. B.
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Bogense G & IF
OB
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Bogense G & IF
Kerteminde BK
U15 Drenge Liga 6 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|