Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
19:00
Vallensbæk IF (19)
Grantoften IF (26)
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:45
Vallensbæk IF (S4)
Undløse BK (S2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Vallensbæk IF (1)
Taastrup FC (Liga 2)
Ungdomspokalen U19 drenge (06-07) 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Vallensbæk IF
B.93
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Vallensbæk IF (Mester)
Taastrup FC (Liga 2)
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Vestegnen FK (1)
Farum BK
8:8 Herresenior Mester - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
20:00
Torpedo Vestegnen
Oversidder
8:8 M+40 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
20:00
Vestegnen FK
Ishøj IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. aug
20:00
Vestegnen FK
FC Hvidovre
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:15
Vallensbæk IF
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Vallensbæk IF
Ishøj IF
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Vallensbæk IF
Oversidder
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Vallensbæk IF
Ishøj IF
8:8 Herresenior Mester - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Vallensbæk IF
Raklev GI
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:15
Vallensbæk IF (1)
BK Avarta
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:15
Vallensbæk IF
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Vallensbæk IF
Brøndby Strand IK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Vallensbæk IF
Taastrup Idrætsforening
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Vallensbæk IF
Rosenhøj BK
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Vallensbæk IF
Stenløse BK
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
|