Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:30
FC Lejre
Solrød FC
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
FC Lejre
Ishøj IF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
FC Lejre
Havdrup Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
FC Lejre (2)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
FC Lejre
Solrød FC
8:8 U15 Piger (10) Efterår L
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
FC Lejre
Roskilde Pigefodbold
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
FC Lejre
Ølstykke FC
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
FC Lejre
Benløse IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
FC Lejre (3)
Holbæk B&I (1)
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
FC Lejre
Køge Nord FC
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
FC Lejre
Ringsted IF
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
FC Lejre
Slangerup & Omegn IF
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
FC Lejre
Tune IF
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
FC Lejre
Tuse IF
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
FC Lejre
Karlslunde IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
FC Lejre
IF Frem Bjæverskov
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
FC Lejre
B. 1973, Herlev
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
FC Lejre
Sorø Freja
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
FC Lejre
Vipperød BK
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
FC Lejre
Vindinge IF
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
FC Lejre
Hørve IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
FC Lejre
Såby Fodbold
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
FC Lejre
Roskilde Boldklub
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
FC Lejre
LF Pigealliancen 2024
8:8 U15 Piger (10) Efterår L
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
FC Lejre (2)
FC Storebælt
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
FC Lejre
Herstedøster IC
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
FC Lejre
Hvalsø IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
FC Lejre
Rosenhøj BK
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|