Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:00
Snejbjerg SG&I
Herning Fremad
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 327
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Snejbjerg SG&I
Give Fremad
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Snejbjerg SG&I
Videbæk IF
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Snejbjerg SG&I
BK Klitten
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 557
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Snejbjerg SG&I
Ikast FC
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 463
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Herning KFUM
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Ikast FC
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Herning KFUM
U8 Drenge A2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Mejrup GU
U8 Piger B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Arnborg IF
U9 Drenge B1 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Snejbjerg SG&I
Brande IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Ulfborg-Vemb
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Videbæk IF
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Snejbjerg SG&I
Vildbjerg SF
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Snejbjerg SG&I
Gudum Nissum IF
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Snejbjerg SG&I
Skjern GF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:00
Snejbjerg SG&I
Mejrup GU
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 793
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Fjelstervang IF
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Sunds IF
U12 Drenge (13) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:45
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF
U14 Drenge C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Snejbjerg SG&I
Mejrup GU
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Vildbjerg SF
U8 Piger B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Skjern GF
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Snejbjerg SG&I
Brande IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Snejbjerg SG&I
Ringkøbing IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Snejbjerg SG&I
Tarm IF
U11 Piger B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Snejbjerg SG&I
Karstoft IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:00
Snejbjerg SG&I
KLG
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Mejrup GU (3)
U10 Piger C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Herning KFUM
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Snejbjerg SG&I
Herning Fremad
U9 Drenge A1 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 327
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Snejbjerg SG&I
Houlkær FK
U8 Drenge A2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Snejbjerg SG&I
Kjellerup IF
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 463
|
|||||||||||||||||||
01. sep
17:00
Snejbjerg SG&I
Nr. Nissum Efterskole
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Snejbjerg SG&I
KLG
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Snejbjerg SG&I
Team Viborg
U9 Piger B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:45
Snejbjerg SG&I
Linde B
U14 Drenge C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Snejbjerg SG&I
Oversidder
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Snejbjerg SG&I
Mejdal-Halgård Fodbold
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Snejbjerg SG&I
Oversidder
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:00
Snejbjerg SG&I
Herning Fremad
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Snejbjerg SG&I
Herning KFUM
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Snejbjerg SG&I
FodboldHoldet Herning (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Snejbjerg SG&I
Resen/Humlum IF
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 793
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Snejbjerg SG&I
Mejrup GU
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Snejbjerg SG&I
Mejdal-Halgård Fodbold
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 557
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:30
Snejbjerg SG&I
Oversidder
U12 Drenge (13) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Snejbjerg SG&I
Videbæk IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Snejbjerg SG&I
Herning KFUM
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Snejbjerg SG&I
Videbæk IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Snejbjerg SG&I
Mejrup GU
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 557
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:30
Snejbjerg SG&I
Ringkøbing IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Snejbjerg SG&I
Uhre GIF
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 4
|