Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
17:15
KLG
Brande IF (1)
U13 Piger C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
KLG
Vildbjerg SF
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
KLG
Sunds IF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
KLG
Feldborg/Haderup IF
U14 Drenge Liga 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
KLG
Sdr. Felding GIF
U15 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:30
KLG
Sunds IF
U10 Drenge B1 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
KLG
Videbæk IF
UDS
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
KLG
Snejbjerg SG&I
U14 Drenge C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
KLG
Herning KFUM
U8 Drenge A1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
KLG
Vildbjerg SF
U9 Drenge B1 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
KLG
Mejdal-Halgård Fodbold
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
KLG
Tim GIF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
KLG
Herning Fremad
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
KLG
Mejrup GU
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
KLG (2)
Hammerum IF
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
KLG
Oversidder
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
KLG
Spjald IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 777
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
KLG
Måbjerg IF
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
KLG
Måbjerg IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
KLG
Herning Fremad
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:45
KLG
Skive IK
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
KLG
Herning Fremad
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
KLG
Mariehøj Kammeraterne
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 558
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
KLG
Vildbjerg SF
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
KLG
Kølkær/Fasterholt IF
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
KLG
Ringkøbing IF
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:15
KLG
Tjørring IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 327
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
KLG
Isenvad SF
U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
KLG
Brande IF (2)
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
KLG
Tjørring IF
U15 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
KLG
Guldminen
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
KLG
Vildbjerg SF
U14 Drenge C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
KLG
Tjørring IF
U9 Piger B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
KLG
Mejdal-Halgård Fodbold
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
KLG (1)
Kibæk IF
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
KLG
Guldminen
U8 Drenge B1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 109
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
KLG
Ikast FC
U12 Piger C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 167
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
KLG
Rindum SU
U11 Piger C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 176
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
KLG
Vildbjerg SF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 327
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
KLG
Bording IF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
KLG
Struer B
Kvinde C1 (+15) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
KLG
Ikast FC (1)
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
KLG
Aulum IF (U15)
U14 Piger C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
KLG
Aulum IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
KLG
Tjørring IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:00
KLG
Herning Fremad (2)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
KLG (1)
KLG (2)
U9 Drenge A2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
KLG
Skjern GF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
KLG
Arnborg IF
U14 Piger C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
KLG
Vinding UIF
U10 Drenge B1 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
KLG
Vinding UIF
U14 Drenge C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
KLG
Tjørring IF
U8 Drenge A1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
KLG
Snejbjerg SG&I
U9 Drenge B1 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
KLG
BK Klitten
U15 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
KLG
Bording IF
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 886
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
KLG (2)
Aulum IF (2)
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
KLG
Herning Fremad (2)
U8 Drenge B1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 109
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
KLG
Skjern GF
U13 Piger C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
KLG
Skjern GF
U11 Piger C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 176
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
KLG
Hammerum IF
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
KLG
Snejbjerg SG&I
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 327
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
KLG
Uhre GIF
U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
KLG
Team BFO
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
KLG
Hammerum IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
KLG
Herning Fremad
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
KLG
NUGF Viborg
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
KLG (1)
Bording IF
U9 Drenge A2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
KLG (2)
Kibæk IF
U9 Drenge A2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
KLG
Tjørring IF
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
KLG
Sunds IF
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
KLG
Herning KFUM
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 777
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
KLG
Ikast FC
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 558
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
KLG
Ulfborg-Vemb
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
08. sep
17:00
KLG
Ikast FC
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
KLG (1)
Sunds IF
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
KLG
Bording IF
U12 Piger C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 167
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
KLG
Herning Fremad
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
KLG
Linde B
U14 Drenge C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
KLG
Skjern/Tarm
Kvinde C1 (+15) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:45
KLG
Ikast FC
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
KLG
Herning Fremad
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 24
|