Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
09:45
Helsingør IF Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Vapnagård FK 72
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Vapnagård FK 72
Hornbæk IF
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Helsingør IF Fodbold (1)
FC Rudersdal
Serie 4 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Helsingør IF Fodbold
Gilleleje FK
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Helsingør IF Fodbold
Fredensborg BI
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Helsingør IF Fodbold
Brøndbyernes IF
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Græsted IF
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Vapnagård FK 72
Espergærde IF
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
FC Helsingør
Roskilde Boldklub
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (09) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:45
Helsingør IF Fodbold
Melby-Liseleje IF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Vapnagård FK 72
Ålholm IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Helsingør IF Fodbold
Espergærde IF
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Vapnagård FK 72
Annisse IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Fremtidens Unge
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Helsingør IF Fodbold
Snekkersten IF
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Helsingør IF Fodbold (1)
Oversidder
Serie 4 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
09:45
Helsingør IF Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Helsingør IF Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Helsingør IF Fodbold
B. 73, Slagelse
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Helsingør IF Fodbold
Frederikssund IK
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Vapnagård FK 72
Melby-Liseleje IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Vapnagård FK 72
Allerød Fodbold Klub (1)
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Helsingør IF Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Helsingør IF Fodbold
Hillerød Fodbold
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
Vapnagård FK 72
Kvistgård IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
Helsingør IF Fodbold (1)
Værløse BK
Serie 4 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
FIF, Hillerød
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|