Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:00
Egebjerg IF
Hovedgaard IF
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:15
Egebjerg IF (1)
Horsens Freja (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Egebjerg IF (2)
Gylling B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Egebjerg IF
FC Århus Syd
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 286
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Egebjerg IF
Uldum IF
SOB Horsens B-rækken
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Egebjerg IF DS7 DGI SYDØST INDSEND SKEMA
Horsens B.
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Egebjerg IF
Horsens B
Kvinde C / Træningskamp 7:7 Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Egebjerg IF
Horsens B
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
FC Skanderborg
Hylke FK
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Odder IGF
Egebjerg IF
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Egebjerg IF (1)
Lund IF
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Egebjerg IF (2)
Stensballe IK
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Lund IF
Egebjerg IF (2)
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Stensballe IK
FC Horsens
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Egebjerg IF
FC Skanderborg
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Hylke FK
Odder IGF
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:20
FC Horsens
Egebjerg IF (1)
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Egebjerg IF
Oversidder
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Egebjerg IF
Hover IF
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 965
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Egebjerg IF
Fredericia Fodbold (2)
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 739
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Egebjerg IF
Stensballe IK
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 938
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Egebjerg IF DS7 DGI SYDØST INDSEND SKEMA
Bjerre Herred
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Egebjerg IF
Bjerre Herred Fodbold
Kvinde C / Træningskamp 7:7 Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Egebjerg IF
Torpedo AT
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 286
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Egebjerg IF DS7 DGI SYDØST INDSEND SKEMA
FC Horsens
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Egebjerg IF
FC Horsens
Kvinde C / Træningskamp 7:7 Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Egebjerg IF
Hedensted IF
Horsens Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Egebjerg IF
Hedensted IF
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:15
Egebjerg IF
Galten FS
U12 Piger B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Egebjerg IF
Silkeborg IF
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Egebjerg IF
Hatting-Torsted Fodbold
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 965
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:40
Egebjerg IF
Bredballe IF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 739
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Egebjerg IF (1)
Bjerre Herred Fodbold
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Egebjerg IF
ASA, Aarhus
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 938
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Egebjerg IF
FC Horsens
Old Boys-LP Vest
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Egebjerg IF
Horsens Freja
SOB Horsens B-rækken
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Egebjerg IF
FC Skanderborg
U12 Piger B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Egebjerg IF DS7 DGI SYDØST INDSEND SKEMA
Juelsminde IF
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Egebjerg IF
Juelsminde IF
Kvinde C / Træningskamp 7:7 Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Egebjerg IF
Hatting-Torsted Fodbold
Horsens Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Egebjerg IF
Vinding SF
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 965
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Egebjerg IF
Stensballe IK
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Egebjerg IF
Uldum IF
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Egebjerg IF (1)
Horsens B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:15
Egebjerg IF (2)
Oversidder
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Egebjerg IF
Horsens fS
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 739
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:45
Egebjerg IF DS7 DGI SYDØST INDSEND SKEMA
Bredballe IF
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:45
Egebjerg IF
Bredballe IF
Kvinde C / Træningskamp 7:7 Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Egebjerg IF (L2/965)
SGF/GUI (L2/962)
U13 Piger/8:8 (2012) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Egebjerg IF
Hatting Motion
Kvinde C / Træningskamp 7:7 Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Egebjerg IF DS7 DGI SYDØST INDSEND SKEMA
Hatting Motion
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Egebjerg IF
Sole IF
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Egebjerg IF
Bjerre Herred Fodbold
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:15
Egebjerg IF (2)
Horsens Freja (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Egebjerg IF
Odder IGF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 286
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Egebjerg IF
Oversidder
SOB Horsens B-rækken
|