Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:00
Bagterp IF
Ingstrup SF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Skagen IK
Vodskov IF
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Støvring IF (1)
Bagterp IF
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
IF Fremad Nørhalne
Skagen IK
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Vodskov IF
Støvring IF (1)
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:20
Bagterp IF
IF Fremad Nørhalne
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:30
Bagterp IF
Tårs/Ugilt IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 221
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:30
Skibsby-Højene IF
Lundergård IU
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 221
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
HB/GVL
Sindal IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 221
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Tårs/Ugilt IF
Skibsby-Højene IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 221
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Lundergård IU
HB/GVL
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 221
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Sindal IF
Bagterp IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 221
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Bagterp IF
Try/Thorshøj B
Kvinder C1 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Bagterp IF (1)
Hirtshals B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Bagterp IF
Tårs/Ugilt IF
U15 Piger C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Bagterp IF
HB/GVL
U12 Drenge B (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Bagterp IF
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
U11 Piger B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
BIF/LIUF
Vraa/Børglum IF
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Bagterp IF (2)
Vraa/Børglum IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 98
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Bagterp IF
Nørresundby FB
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Bagterp IF
Vraa/Børglum IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
HB/GVL
Brønderslev IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Bagterp IF (1)
Brønderslev IF (2)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Skibsby-Højene IF (3)
SIV
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Bagterp IF (2)
Lundergård IU
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Skibsby-Højene IF (2)
Brønderslev IF (1)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Sindal IF
Østervraa IF
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Bagterp IF (2)
Hjørring IF (2)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
Lundergård IU
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
BIF/LIUF
Vraa/Børglum IF
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Bagterp IF (3)
Hjørring IF (3)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
TSI/Stenum
Bagterp IF (1)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Brønderslev IF (1)
Bagterp IF (2)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Lundergård IU
Sindal IF
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
SIV
Bagterp IF (1)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Brønderslev IF (2)
Skibsby-Højene IF (1)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Bagterp IF (1)
Skibsby-Højene IF (3)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
SIV
Skibsby-Højene IF (1)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Bagterp IF (2)
Skibsby-Højene IF (2)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Brønderslev IF (1)
Sindal IF
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Hjørring IF (1)
Team Horne Hirtshals
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Østervraa IF
TSI/Stenum
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Try/Thorshøj B
Fortuna Hjørring
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Skibsby-Højene IF
Lundergård IU
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Bagterp IF
Vejgaard B
U8 Drenge A (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 206
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
AaB
Jetsmark IF
U8 Drenge A (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 206
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Vraa/Børglum IF
HB/GVL
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Brønderslev IF
Jetsmark IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Skibsby-Højene IF (3)
Brønderslev IF (2)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Skibsby-Højene IF (1)
Bagterp IF (1)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Bagterp IF (1)
Hjørring IF (1)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Hjørring IF (2)
Sindal IF
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Skibsby-Højene IF (2)
Lundergård IU
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Sindal IF
Bagterp IF (2)
U6 Drenge (19) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Hjørring IF (3)
Bagterp IF (2)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Team Horne Hirtshals
Bagterp IF (3)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Skibsby-Højene IF
Aabybro IF
U8 Drenge A (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 206
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Vejgaard B
Jetsmark IF
U8 Drenge A (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 206
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
Try/Thorshøj B
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Fortuna Hjørring
Bagterp IF
U8 Piger (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Bagterp IF
Skagen IK
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Skibsby-Højene IF
Team Horne Hirtshals
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Bagterp IF
IF Skjold Sæby
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Bagterp IF (1)
Østervraa IF
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Sindal IF
Hjørring IF (3)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:20
Jetsmark IF
Bagterp IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Bagterp IF
Tårs/Ugilt IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Brønderslev IF
Fortuna Hjørring
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Bagterp IF (2)
Team Horne Hirtshals
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Hjørring IF (1)
Bagterp IF (3)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
AaB
Skibsby-Højene IF
U8 Drenge A (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 206
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Aabybro IF
Bagterp IF
U8 Drenge A (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 206
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:40
Team Horne Hirtshals
Bagterp IF
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:40
Skagen IK
Skibsby-Højene IF
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:40
IF Skjold Sæby
Tårs/Ugilt IF
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:45
TSI/Stenum
Hjørring IF (2)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Bagterp IF
Team Horne Hirtshals
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
IF Skjold Sæby
Skagen IK
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:10
Tårs/Ugilt IF
Brønderslev IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:10
Fortuna Hjørring
Lundergård IU
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:20
Tårs/Ugilt IF
Bagterp IF
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:30
Frederikshavn fI
Hjørring IF
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:30
Team Horne Hirtshals
Skagen IK
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:50
Lundergård IU
Bagterp IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Hjørring FK
Bangsbo Freja
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Hjørring IF
Bagterp IF
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 208
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Hjørring FK (2)
Vraa/Børglum IF/Poulstrup
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:30
Hjørring FK
Nørresundby FB
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Bagterp IF
Vraa/Børglum IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Bagterp IF
Skagen IK
U11 Piger B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Bagterp IF
Hjørring IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Lundergård IU
NUBI
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Hjørring IF
Nørresundby FB
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
NUBI
Skibsby-Højene IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Nørresundby FB
Lundergård IU
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Skibsby-Højene IF
Bagterp IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Bagterp IF
Jerslev/Sterup IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Team Horne-Hirtshals
Tårs/Ugilt IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Hjørring FK (1)
Brønderslev IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 651
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:10
Jerslev/Sterup IF
Team Horne-Hirtshals
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:10
Tårs/Ugilt IF
Bagterp IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Bagterp IF (1)
Lundergård IU
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Bagterp IF
TSV
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Bagterp IF
Oversidder
U12 Drenge B (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Bagterp IF
Aalborg Chang
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Bagterp IF
GVL Løkken
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Hjørring FK
Team Horne-Hirtshals
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Hjørring FK (2)
FK Alliancen
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:30
Hjørring FK (1)
Skibsby-Højene IF
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Hjørring FK
Bangsbo Freja
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Bagterp IF
Hjørring AIK Frem
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Bagterp IF (1)
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Bagterp IF
AaB
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Bagterp IF
Frederikshavn fI
Kvinder C1 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Bagterp IF
Fortuna Hjørring
U15 Piger C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Bagterp IF
Tårs/Ugilt IF (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Bagterp IF
Frederikshavn fI
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
BIF/LIUF
Brønderslev IF
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Hjørring FK
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Bagterp IF
Brønderslev IF
Kvinder C1 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Bagterp IF
Kvissel-Ravnshøj IF
U15 Piger C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Bagterp IF (2)
GVL Løkken
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 98
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Hjørring FK
Frederikshavn fI
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Bagterp IF
Skagen IK
U12 Drenge B (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:45
Bagterp IF
Hjørring IF (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Bagterp IF
St. Restrup IF
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:40
St. Restrup IF
Gug B
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Bagterp IF
Aabybro IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:20
Gug B
Bagterp IF
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Bagterp IF
Østervraa IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 10
|