Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:00
Herning Fremad
Skjern GF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:30
Herning Fremad
Brande IF
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Herning Fremad
Sunds IF
U9 Drenge B1 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Herning Fremad (1)
Struer B
U8 Drenge B1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Herning Fremad
Ikast FC
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Herning Fremad
Sunds IF
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Herning Fremad
Team BFO
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Herning Fremad
Ikast FC
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 777
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Herning Fremad
Herning KFUM
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Herning Fremad
Vorgod-Barde MOF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Herning Fremad (2)
Guldminen
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Herning Fremad
Kjellerup IF
U9 Drenge A1 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Herning Fremad
Viborg Sdrm. IK
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
Herning Fremad
Hammerum IF
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
Herning Fremad
Snejbjerg SG&I
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
Herning Fremad (2)
Ikast FC
U8 Drenge B1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 109
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Herning Fremad
Hammerum IF
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Herning Fremad
Aulum IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Herning Fremad
Kibæk IF
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Herning Fremad
Herning KFUM
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:45
Herning Fremad
Skive IK (E)
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Herning Fremad
Mejrup GU (2)
U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Herning Fremad
Herning KFUM
U9 Drenge B1 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Herning Fremad (1)
Mejrup GU
U8 Drenge B1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Herning Fremad
Hammerum IF (1)
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Herning Fremad
Ikast FC
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Herning Fremad (2)
Skive IK (E)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Herning Fremad
Sunds IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Herning Fremad
KLG
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Herning Fremad (2)
Viborg FF
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Herning Fremad
Hammerum IF
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Herning Fremad
Aulum IF
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Herning Fremad
Sunds IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 23
|