Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:00
Sønderborg B (1)
Sønderborg Fremad (1)
U9 Drenge B (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Sønderborg B (2)
Sønderborg Fremad (2)
U9 Drenge B (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Sønderborg B
Lundtoft IF
U11 Drenge A2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 305
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Sønderborg B
Aabenraa BK
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 763
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Sønderborg B
Aabenraa BK
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Sønderborg B (1)
Rødekro IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Sønderborg B
Midtals IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Sønderborg B
Aabenraa BK
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 681
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Sønderborg B
Rødding IF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 495
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Sønderborg B
Broager UI
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Sønderborg B
Nord-Als B
U8 Drenge B (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Sønderborg B
Hellevad IF
U8 Drenge C1 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Sønderborg B (2)
Dybbøl IU
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Sønderborg Boldklub
Notmark SU
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:15
Sønderborg B
Rødekro IF
Kvinder C3 og +29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 524
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Sønderborg B
Lysabild SG
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:15
Sønderborg B
Svenstrup UF
Herresenior C 7:7 - Efterår 2024 Pulje 507
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Sønderborg B
Fc Sydvest
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 681
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Sønderborg B
Haderslev FK
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Sønderborg B
Tønder SF
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 305
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Sønderborg B
Sønderborg Fremad
U11 Drenge A2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 305
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Sønderborg B
Starup UIF (H)
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Sønderborg B
Haderslev FK
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 763
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Sønderborg B (1)
Oversidder
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Sønderborg B
Rødekro IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Sønderborg B (2)
Hørup/Notmark
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Sønderborg B
Sønderborg Fremad (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Sønderborg B
Bov IF
U8 Drenge C1 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Sønderborg B
FC Kolding Nord (2)
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Sønderborg B
Broager UI
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 495
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Sønderborg B (1)
Midtals IF
U9 Drenge B (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Sønderborg B (2)
Sønderborg Fremad (1)
U9 Drenge B (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Sønderborg B
Holbøl IF
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Sønderborg B
Dybbøl IU (2)
U8 Drenge B (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Sønderborg Boldklub
Lysabild SG
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:15
Sønderborg B
Hjordkær UIF (1)
Kvinder C3 og +29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 524
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Sønderborg B
Lysabild SG
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
Sønderborg B
Broager UI
Herresenior C 7:7 - Efterår 2024 Pulje 507
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Sønderborg B
Gråsten B
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 681
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Sønderborg B
Vojens BI
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Sønderborg B
Løgum IF (3)
Kvinder C3 og +29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 524
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
Sønderborg B
Hørup/Notmark
Herresenior C 7:7 - Efterår 2024 Pulje 507
|