Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2023
14:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
Brønshøj BK
Skjold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:00
Gilleleje FK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
Husum Bk
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
16:00
Østerbro IF
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
Humlebæk BK
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
Ølstykke FC
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:30
Skjold
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:30
SBV 09
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
22:00
Oversidder
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:45
Skjold
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:00
IF Skjold Birkerød
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
16:00
Østerbro IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
Brønshøj BK
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Husum Bk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jan
11:00
Gilleleje FK
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Humlebæk BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Ølstykke FC
Brønshøj BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:30
SBV 09
Skjold
|
|||||||||||||||||||
14. jan
22:00
Oversidder
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:45
Skjold
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
IF Skjold Birkerød
Husum Bk
UHHT
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Humlebæk BK
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Brønshøj BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:15
Østerbro IF
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Husum Bk
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:30
Gilleleje FK
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
04. feb
22:00
Oversidder
Skjold
|
|||||||||||||||||||
11. feb
10:00
Ølstykke FC
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
17. feb
11:00
SBV 09
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
IF Skjold Birkerød
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
Humlebæk BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
Brønshøj BK
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
Skjold
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:30
SBV 09
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
IF Skjold Birkerød
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
Østerbro IF
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar
22:00
Oversidder
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
Husum Bk
Skjold
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:00
Gilleleje FK
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
24. mar
09:30
Brønshøj BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:30
Skjold
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:15
Humlebæk BK
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:30
SBV 09
Gilleleje FK
|