Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. apr 2023
10:00
Bispebjerg BK 1
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:00
BK Hekla 4
FB 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:20
Bispebjerg BK 1
Østerbro IF 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:20
FB 4
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:40
Østerbro IF 1
BK Hekla 4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:40
FA 2000 6
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
BK Hekla 4
Bispebjerg BK 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
BK Rødovre 1
FB 4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:20
Østerbro IF 1
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:30
B 1903 3
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:30
Nørrebro United 4
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:50
B 1903 3
BK Vestia 6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:50
B 1908 4
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:10
BK Vestia 6
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:10
Husum BK 1
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:30
Nørrebro United 4
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:30
Jægersborg BK 1
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:50
BK Vestia 6
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:00
BK Vestia 6
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:00
FA 2000 6
BK Hekla 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:20
BK Vestia 6
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:20
BK Hekla 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:40
Jægersborg BK 1
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:40
Nørrebro United 4
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
FA 2000 6
BK Vestia 6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
BK Rødovre 1
BK Hekla 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:20
Jægersborg BK 1
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:00
B 1903 3
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:00
Østerbro IF 1
FB 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:20
B 1903 3
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:20
FB 4
Bispebjerg BK 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:40
Husum BK 1
Østerbro IF 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:40
Bispebjerg BK 1
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
17:00
Østerbro IF 1
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
17:00
B 1908 4
FB 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
17:20
Husum BK 1
Bispebjerg BK 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
Nørrebro United 4
Østerbro IF 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
FA 2000 6
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
BK Vestia 6
BK Hekla 4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
Bispebjerg BK 1
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:20
BK Vestia 6
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:20
Jægersborg BK 1
FB 4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:20
Nørrebro United 4
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:20
B 1903 3
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:40
Husum BK 1
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:40
BK Rødovre 1
Østerbro IF 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:40
B 1908 4
Bispebjerg BK 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:40
FB 4
BK Hekla 4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
Bispebjerg BK 1
BK Vestia 6
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
BK Hekla 4
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
FA 2000 6
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
Østerbro IF 1
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:20
Husum BK 1
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:20
B 1908 4
FB 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:00
BK Rødovre 1
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:00
Østerbro IF 1
BK Vestia 6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:20
BK Rødovre 1
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:20
BK Vestia 6
BK Hekla 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:40
B 1908 4
Østerbro IF 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:40
BK Hekla 4
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Østerbro IF 1
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Jægersborg BK 1
BK Vestia 6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:20
B 1908 4
BK Hekla 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
B 1903 3
FB 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
Bispebjerg BK 1
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:20
B 1903 3
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:20
Nørrebro United 4
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:40
FA 2000 6
Bispebjerg BK 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:40
Husum BK 1
FB 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
13:00
Bispebjerg BK 1
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
13:00
FB 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
13:20
FA 2000 6
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:00
B 1903 3
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:00
BK Hekla 4
Østerbro IF 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:00
BK Vestia 6
FB 4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:00
B 1908 4
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:20
BK Vestia 6
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:20
FA 2000 6
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:20
B 1903 3
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:20
Østerbro IF 1
Bispebjerg BK 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:40
Husum BK 1
BK Hekla 4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:40
Bispebjerg BK 1
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:40
Nørrebro United 4
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:40
BK Rødovre 1
FB 4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:00
B 1908 4
BK Vestia 6
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:00
FB 4
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:00
BK Hekla 4
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:00
Jægersborg BK 1
Østerbro IF 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:20
Husum BK 1
Bispebjerg BK 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:20
Nørrebro United 4
BK Rødovre 1
|