Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug 2022
20:30
B93 5
2
Amalie 2
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
14:00
Oversidder
FA 2000 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
14:00
FB 15
Nørrebro United 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
12:00
Skjold 6
3
CIK 2
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
12:00
Union 4
2
CBS Sport 4
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
21:00
Nørrebro United 3
5
B93 5
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
CBS Sport 4
8
FB 15
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
16:00
CIK 2
2
Union 4
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
16:00
FA 2000 8
2
Skjold 6
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
16:00
Amalie 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
20:30
B93 5
1
CBS Sport 4
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
14:00
Oversidder
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
Skjold 6
0
Amalie 2
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
Union 4
5
FB 15
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
CIK 2
1
FA 2000 8
3
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
14:00
FB 15
0
B93 5
6
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
CBS Sport 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
FA 2000 8
5
Union 4
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
Amalie 2
5
CIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
Nørrebro United 3
Skjold 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:00
Oversidder
FB 15
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
Skjold 6
CBS Sport 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
Union 4
12
B93 5
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
16:00
CIK 2
4
Nørrebro United 3
5
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
16:00
FA 2000 8
6
Amalie 2
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
20:30
B93 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
20:00
Nørrebro United 3
1
FA 2000 8
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
16:00
FB 15
1
Skjold 6
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
CBS Sport 4
3
CIK 2
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
15:00
Amalie 2
2
Union 4
3
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2022
18:00
CIK 2
2
FB 15
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:30
Amalie 2
0
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Skjold 6
4
B93 5
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Union 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
16:00
FA 2000 8
5
CBS Sport 4
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2022
20:30
B93 5
5
CIK 2
4
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
12:00
Oversidder
Skjold 6
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
14:00
FB 15
0
FA 2000 8
10
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
CBS Sport 4
3
Amalie 2
5
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
12:00
Union 4
9
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
CIK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
Amalie 2
6
FB 15
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
Skjold 6
2
Union 4
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
FA 2000 8
8
B93 5
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
16:00
Nørrebro United 3
1
CBS Sport 4
1
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned