MENU

VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 3A 5M2 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
762689 Kl. 11:30 Bk. Hekla Kastrup Kunst 3A 5M2
762690 Kl. 11:30 Vestia Østerbro IF Kunst 3A 5M1
762691 Kl. 11:55 Vestia Bk. Hekla Kunst 3A 5M2
762692 Kl. 11:55 Kastrup Østerbro IF Kunst 3A 5M1
762693 Kl. 12:20 Bk. Hekla Østerbro IF Kunst 3A 5M1
762694 Kl. 12:20 Kastrup Vestia Kunst 3A 5M2
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
762683 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder 1
762684 Kl. 10:00 Skjold Oversidder 1
762685 Kl. 10:25 Skjold Oversidder 1
762686 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder 1
762687 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder 1
762688 Kl. 10:50 Oversidder Skjold 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Gymnasievej 5 3060 Espergærde
762677 Kl. 10:00 IF Bytoften FC Rudersdal
762678 Kl. 10:00 Farum BK Espergærde IF
762679 Kl. 10:25 Espergærde IF IF Bytoften
762680 Kl. 10:25 FC Rudersdal Farum BK
762681 Kl. 10:50 IF Bytoften Farum BK
762682 Kl. 10:50 FC Rudersdal Espergærde IF
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
762671 Kl. 10:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF 1
762672 Kl. 10:00 Borup IF Fodbold Herstedøster IC
762673 Kl. 10:25 Herstedøster IC Albertslund IF
762674 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Borup IF Fodbold
762675 Kl. 10:50 Albertslund IF Borup IF Fodbold
762676 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Herstedøster IC
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
762701 Kl. 13:45 Brøndbyernes IF Espergærde IF
!
NB: Espergærde IF er taberdømt
4
762702 Kl. 13:45 Skjold Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
4
762703 Kl. 14:05 Skjold Brøndbyernes IF 4
762704 Kl. 14:05 Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
Espergærde IF 4
762705 Kl. 14:20 Brøndbyernes IF Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
4
762706 Kl. 14:20 Espergærde IF
!
NB: Espergærde IF er taberdømt
Skjold 4
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Stavnsholt 1 Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
762707 Kl. 10:00 Herstedøster IC
!
NB: Herstedøster IC er taberdømt
Farum BK 1
762708 Kl. 10:00 Oversidder Kastrup
762724 Kl. 10:25 Oversidder Herstedøster IC
762725 Kl. 10:25 Kastrup Farum BK 1
ANN

Kampen annulleret

762726 Kl. 10:50 Herstedøster IC
!
NB: Herstedøster IC er taberdømt
Kastrup 1
762727 Kl. 10:50 Farum BK Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Hekla Park Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
762695 Kl. 10:00 Albertslund IF IF Bytoften Kunst 5A
762696 Kl. 10:00 Oversidder Bk. Hekla Kunst 5B
762697 Kl. 10:25 Oversidder Albertslund IF Kunst 5A
762698 Kl. 10:25 IF Bytoften Bk. Hekla Kunst 5B
762699 Kl. 10:50 Albertslund IF Bk. Hekla Kunst 5A
762700 Kl. 10:50 IF Bytoften Oversidder Kunst 5B
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
762728 Kl. 10:00 Borup IF Fodbold FC Rudersdal
762729 Kl. 10:00 Vestia Oversidder
762730 Kl. 10:25 Oversidder Borup IF Fodbold
762731 Kl. 10:25 FC Rudersdal Vestia
762732 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold Vestia
762733 Kl. 10:50 FC Rudersdal Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Brøndby Stadion 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
762734 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF FC Rudersdal
!
NB: FC Rudersdal er taberdømt
1
762755 Kl. 10:00 Kastrup Oversidder
762756 Kl. 10:25 Oversidder Brøndbyernes IF
762757 Kl. 10:25 FC Rudersdal
!
NB: FC Rudersdal er taberdømt
Kastrup 1
762758 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Kastrup
!
NB: Kastrup er taberdømt
1
762759 Kl. 10:50 FC Rudersdal Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
762772 Kl. 10:00 Herstedøster IC IF Bytoften
762773 Kl. 10:00 Østerbro IF Oversidder
762774 Kl. 10:25 Oversidder Herstedøster IC
762775 Kl. 10:25 IF Bytoften Østerbro IF 1
762776 Kl. 10:50 Herstedøster IC Østerbro IF
762777 Kl. 10:50 IF Bytoften Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg 1 Gymnasievej 5 3060 Espergærde
762760 Kl. 10:00 Borup IF Fodbold
!
NB: Borup IF Fodbold er taberdømt
Espergærde IF 1
762761 Kl. 10:00 Bk. Hekla Oversidder
762762 Kl. 10:25 Oversidder Borup IF Fodbold
762763 Kl. 10:25 Espergærde IF Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
1
762764 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
1
762765 Kl. 10:50 Espergærde IF Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Kunst 1 Enghavevej 90 2450 København SV
762766 Kl. 10:00 Albertslund IF Farum BK Kunst 1
762767 Kl. 10:00 Vestia Skjold Kunst 1
762768 Kl. 10:25 Skjold Albertslund IF Kunst 1
762769 Kl. 10:25 Farum BK Vestia Kunst 1
762770 Kl. 10:50 Albertslund IF Vestia Kunst 1
762771 Kl. 10:50 Farum BK Skjold Kunst 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
762778 Kl. 09:00 Herstedøster IC Espergærde IF
762779 Kl. 09:00 Vestia Oversidder
762780 Kl. 09:25 Oversidder Herstedøster IC
762781 Kl. 09:25 Espergærde IF Vestia
762782 Kl. 09:50 Herstedøster IC Vestia
762783 Kl. 09:50 Espergærde IF Oversidder
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
762784 Kl. 13:00 Brøndbyernes IF Farum BK 1
762785 Kl. 13:00 Bk. Hekla Oversidder 1
762786 Kl. 13:25 Oversidder Brøndbyernes IF 1
762787 Kl. 13:25 Farum BK Bk. Hekla 1
762788 Kl. 13:50 Brøndbyernes IF Bk. Hekla 1
762789 Kl. 13:50 Farum BK Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
762796 Kl. 11:15 Borup IF Fodbold IF Bytoften 1
762797 Kl. 11:15 Kastrup Skjold 1
762798 Kl. 11:40 Skjold Borup IF Fodbold 1
762799 Kl. 11:40 IF Bytoften Kastrup 1
762800 Kl. 12:05 Borup IF Fodbold Kastrup 1
762801 Kl. 12:05 IF Bytoften Skjold 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
762790 Kl. 16:00 Albertslund IF FC Rudersdal
762791 Kl. 16:00 Østerbro IF Oversidder
762792 Kl. 16:25 Oversidder Albertslund IF
762793 Kl. 16:25 FC Rudersdal Østerbro IF
762794 Kl. 16:50 Albertslund IF Østerbro IF
762795 Kl. 16:50 FC Rudersdal Oversidder
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Skallerne 14 2620 Albertslund
762814 Kl. 10:00 Albertslund IF Espergærde IF
762815 Kl. 10:00 Kastrup Oversidder
762816 Kl. 10:25 Oversidder Albertslund IF
762817 Kl. 10:25 Espergærde IF Kastrup
762818 Kl. 10:50 Albertslund IF Kastrup
762819 Kl. 10:50 Espergærde IF Oversidder
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
762808 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF IF Bytoften
762809 Kl. 10:00 Vestia Oversidder
762810 Kl. 10:25 Oversidder Brøndbyernes IF
762811 Kl. 10:25 IF Bytoften Vestia 1
762812 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Vestia
762813 Kl. 10:50 IF Bytoften Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Stavnsholt Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
762802 Kl. 10:00 Borup IF Fodbold Farum BK
762803 Kl. 10:00 Østerbro IF Oversidder
762804 Kl. 10:25 Oversidder Borup IF Fodbold
762805 Kl. 10:25 Farum BK Østerbro IF
762806 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold Østerbro IF
762807 Kl. 10:50 Farum BK Oversidder
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
762820 Kl. 10:00 Herstedøster IC FC Rudersdal
762821 Kl. 10:00 Bk. Hekla Skjold
762822 Kl. 10:25 Skjold Herstedøster IC
762823 Kl. 10:25 FC Rudersdal Bk. Hekla
762824 Kl. 10:50 Herstedøster IC Bk. Hekla
762825 Kl. 10:50 FC Rudersdal Skjold
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
762832 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF Borup IF Fodbold
762833 Kl. 10:00 FC Rudersdal
!
NB: FC Rudersdal er taberdømt
Farum BK 1
762834 Kl. 10:25 Borup IF Fodbold Farum BK
762836 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF FC Rudersdal
!
NB: FC Rudersdal er taberdømt
1
762837 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold FC Rudersdal
!
NB: FC Rudersdal er taberdømt
1
762838 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Farum BK
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Gladsaxe skole 1 Ræveholmen 1 2860 Søborg
762826 Kl. 10:00 Herstedøster IC Oversidder 1
762827 Kl. 10:00 IF Bytoften Espergærde IF 1
ANN

Kampen annulleret

762828 Kl. 10:25 Herstedøster IC Espergærde IF 1
ANN

Kampen annulleret

762829 Kl. 10:25 IF Bytoften Oversidder 1
762830 Kl. 10:50 Herstedøster IC IF Bytoften 1
ANN

Kampen annulleret

762831 Kl. 10:50 Espergærde IF Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget Ved Diget 21 2770 Kastrup
762865 Kl. 11:15 Albertslund IF Oversidder
762866 Kl. 11:15 Kastrup Østerbro IF 1
762867 Kl. 11:40 Oversidder Østerbro IF 1
762868 Kl. 11:40 Albertslund IF Kastrup
762869 Kl. 12:05 Oversidder Kastrup 1
762870 Kl. 12:05 Albertslund IF Østerbro IF
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Kunst 1A Enghavevej 90 2450 København SV
762859 Kl. 10:00 Oversidder Skjold Kunst 1A
762860 Kl. 10:00 Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
Vestia Kunst 1A
762861 Kl. 10:25 Skjold Vestia Kunst 1A
762862 Kl. 10:25 Oversidder Bk. Hekla Kunst 1A
762863 Kl. 10:50 Skjold Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
Kunst 1A
762864 Kl. 10:50 Oversidder Vestia Kunst 1A
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
762897 Kl. 13:45 Herstedøster IC Borup IF Fodbold 4
762898 Kl. 13:45 Skjold Oversidder 4
762899 Kl. 14:05 Borup IF Fodbold Oversidder 4
762900 Kl. 14:05 Herstedøster IC Skjold 4
762901 Kl. 14:20 Borup IF Fodbold Skjold 1
762902 Kl. 14:20 Herstedøster IC Oversidder 4
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
762903 Kl. 09:30 IF Bytoften FC Rudersdal 1
762904 Kl. 09:30 Vestia
!
NB: Vestia er taberdømt
Østerbro IF 1
762905 Kl. 09:55 FC Rudersdal Østerbro IF
762906 Kl. 09:55 IF Bytoften Vestia
!
NB: Vestia er taberdømt
1
762907 Kl. 10:20 FC Rudersdal Vestia
!
NB: Vestia er taberdømt
1
762908 Kl. 10:20 IF Bytoften Østerbro IF
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
762871 Kl. 10:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF
762872 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder 1
762873 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF Oversidder 1
762874 Kl. 10:25 Albertslund IF Oversidder
762895 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Oversidder 1
762896 Kl. 10:50 Albertslund IF Oversidder
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Hekla Park Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
762909 Kl. 12:00 Espergærde IF Farum BK
!
NB: Farum BK er taberdømt
Kunst 5A
762910 Kl. 12:00 Bk. Hekla Kastrup Kunst 5B
762911 Kl. 12:25 Farum BK
!
NB: Farum BK er taberdømt
Kastrup Kunst 5B
762912 Kl. 12:25 Espergærde IF Bk. Hekla Kunst 5A
762913 Kl. 12:50 Farum BK
!
NB: Farum BK er taberdømt
Bk. Hekla Kunst 5B
762914 Kl. 12:50 Espergærde IF Kastrup Kunst 5A
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind