MENU

U11 Piger (11) 8v8 2 Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
390123
23-04 2022
Kl. 10:30
BK Vestia 1 BK Fix 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
390124
23-04 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 Oversidder Valby IP, tribunen
390122
24-04 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
390120
24-04 2022
Kl. 12:00
HIK 1 KFUM 1 HIK
390126 ma
25-04 2022
Kl. 18:00
KFUM 1 BK Vestia 1 Emdrupparken
390127 on
27-04 2022
Kl. 17:30
Husum BK 1 HIK 1 Husumparken
390121
30-04 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 Husum BK 1 Nørrebroparken
390128
30-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Nørrebro United 1
390129
30-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Sundby BK 1
390125
01-05 2022
Kl. 14:00
BK Fix 1 Fremad Valby 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
390132
07-05 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 Oversidder Nørrebroparken
390133
07-05 2022
Kl. 12:00
BK Vestia 1 Husum BK 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
390134
07-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 Sundby BK 1 Valby IP, tribunen
390130
07-05 2022
Kl. 12:00
BK Fix 1 KFUM 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
390131
07-05 2022
Kl. 12:00
HIK 1 Oversidder HIK
390136 on
11-05 2022
Kl. 17:00
Husum BK 1 BK Fix 1 Husumparken
390138 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder BK Vestia 1
390135 on
11-05 2022
Kl. 18:00
KFUM 1 Fremad Valby 2 Emdrupparken
390139
14-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder HIK 1
390137
15-05 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Nørrebro United 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
390143
21-05 2022
Kl. 10:30
BK Vestia 1 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
390144
21-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 Nørrebro United 1 Valby IP, tribunen
390140
21-05 2022
Kl. 12:00
BK Fix 1 Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
390142
21-05 2022
Kl. 12:00
KFUM 1 Husum BK 1 Emdrupparken
390141
22-05 2022
Kl. 10:00
HIK 1 Sundby BK 1 HIK
390146
28-05 2022
Kl. 10:00
Husum BK 1 Fremad Valby 2 Husumparken
390148
28-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder KFUM 1
390358
28-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder BK Fix 1
390145
29-05 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 HIK 1 Kunst, Mimersparken
390147
29-05 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 BK Vestia 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
390360 ma
30-05 2022
Kl. 22:00
KFUM 1 Oversidder Emdrupparken
390361 ma
30-05 2022
Kl. 22:00
Husum BK 1 Oversidder Husumparken
390390
04-06 2022
Kl. 10:00
Fremad Valby 2 HIK 1 Kunst, Valby IP, tribunen
390362
04-06 2022
Kl. 10:30
BK Vestia 1 Nørrebro United 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
390359
05-06 2022
Kl. 14:00
BK Fix 1 Sundby BK 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
390391
11-06 2022
Kl. 10:00
HIK 1 BK Vestia 1 HIK
390395
11-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder Husum BK 1
390392
11-06 2022
Kl. 13:10
BK Fix 1 Nørrebro United 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
390393
12-06 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 KFUM 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
390394
12-06 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 Oversidder Valby IP, tribunen
390397 ma
13-06 2022
Kl. 18:00
KFUM 1 Nørrebro United 1 Emdrupparken
391285 ma
13-06 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
391283 on
15-06 2022
Kl. 17:30
Husum BK 1 Sundby BK 1 Husumparken
391284
18-06 2022
Kl. 13:30
BK Vestia 1 Fremad Valby 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
390396
19-06 2022
Kl. 14:00
BK Fix 1 HIK 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind