MENU

U12 Piger (10) 8v8 3 Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
391315
23-04 2022
Kl. 10:00
Hellas 1 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Engdraget
391313
23-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder Skjold 1
391293
24-04 2022
Kl. 11:15
Nørrebro United 2 B 93 2 Kunst, Mimersparken
391314
24-04 2022
Kl. 12:00
Vestia 1 B 1908 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
391292
24-04 2022
Kl. 16:00
HIK 2 Tårnby FF 2 HIK
391316
30-04 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Hellas 1 Sundby Idrætspark
391317
01-05 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Vestia 1 Vestamager Idrætsanlæg
391318
01-05 2022
Kl. 10:00
B 93 2 HIK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
391321
01-05 2022
Kl. 10:00
GVI 2 Oversidder GVI. Nymosen
391320
01-05 2022
Kl. 10:30
Skjold 1 Nørrebro United 2 Fælledparken
391326
07-05 2022
Kl. 10:00
Hellas 1 Oversidder Engdraget
391325
07-05 2022
Kl. 12:00
Vestia 1 B 93 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
391322
08-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Tårnby FF 2 Sundby Idrætspark
391324
08-05 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United 2 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Kunst, Mimersparken
391323 ti
10-05 2022
Kl. 17:30
HIK 2 Skjold 1 HIK
391328 fr
13-05 2022
Kl. 10:00
B 93 2 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
B 93 Svanemølleanlæg.
391327
14-05 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 Hellas 1 Vestamager Idrætsanlæg
391331
15-05 2022
Kl. 10:00
GVI 2 HIK 2 GVI. Nymosen
391330
15-05 2022
Kl. 10:30
Skjold 1
!
NB: Skjold 1 er taberdømt
Vestia 1 Fælledparken
391329
15-05 2022
Kl. 12:30
Oversidder Nørrebro United 2
391995
21-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Skjold 1 Sundby Idrætspark
403707
21-05 2022
Kl. 10:00
Hellas 1 Nørrebro United 2 Engdraget
403706
21-05 2022
Kl. 10:30
Vestia 1 GVI 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
391997
21-05 2022
Kl. 11:30
Tårnby FF 2 B 93 2 Vestamager Idrætsanlæg
391996
22-05 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Oversidder HIK
403710 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Vestia 1
403709 to
26-05 2022
Kl. 10:00
B 93 2 Hellas 1 B 93 Svanemølleanlæg.
403708
29-05 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 HIK 2 Kunst, Mimersparken
403711
29-05 2022
Kl. 10:30
Skjold 1 Tårnby FF 2 Fælledparken
403712
29-05 2022
Kl. 12:00
GVI 2 B 1908 2 GVI. Nymosen
403717 to
02-06 2022
Kl. 17:45
Hellas 1 HIK 2 Engdraget
403713
04-06 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Oversidder Sundby Idrætspark
403716
04-06 2022
Kl. 10:30
Vestia 1 Nørrebro United 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
403715
04-06 2022
Kl. 11:30
B 93 2 Skjold 1 B 93 Svanemølleanlæg.
403714
05-06 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 GVI 2 Vestamager Idrætsanlæg
403721
11-06 2022
Kl. 10:00
Hellas 1 Skjold 1 Engdraget
403719
11-06 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United 2 B 1908 2 Kunst, Mimersparken
403720
11-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder Tårnby FF 2
403722
11-06 2022
Kl. 12:00
GVI 2 B 93 2 GVI. Nymosen
403718
11-06 2022
Kl. 14:00
HIK 2 Vestia 1 HIK
403725
18-06 2022
Kl. 11:30
B 93 2 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
403726
18-06 2022
Kl. 13:30
Vestia 1 Hellas 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
403723
19-06 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
403727
19-06 2022
Kl. 10:30
Skjold 1 GVI 2 Fælledparken
403724
19-06 2022
Kl. 11:30
Tårnby FF 2 Nørrebro United 2 Vestamager Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind