Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2022
18:15
FB 2
1
Sønderbro Fight 2
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:15
Cøpenhavn United
3
Pioneren
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
22:00
Oversidder
FC Culpa 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:00
Rødovre
9
Vanløse
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:30
Nørrebro United 5
0
Sundby 3
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
19:15
FC Culpa 2
Cøpenhavn United
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
17:45
Sønderbro Fight 2
4
Nørrebro United 5
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Pioneren
7
FB 2
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
20:15
Sundby 3
1
Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
20:45
Vanløse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
19:15
Cøpenhavn United
1
Vanløse
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
22:00
Oversidder
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
17:30
Sønderbro Fight 2
1
Pioneren
5
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:15
FB 2
1
FC Culpa 2
10
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
14:30
Nørrebro United 5
5
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
19:15
FC Culpa 2
4
Sønderbro Fight 2
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:00
Pioneren
5
Nørrebro United 5
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
20:15
Sundby 3
1
Cøpenhavn United
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
20:45
Vanløse
4
FB 2
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
11:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
19:15
Cøpenhavn United
1
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:30
Sønderbro Fight 2
1
Vanløse
5
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:00
Pioneren
0
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:15
FB 2
1
Sundby 3
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:00
Nørrebro United 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
22:00
Oversidder
Cøpenhavn United
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
19:15
FC Culpa 2
5
Nørrebro United 5
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
20:45
Vanløse
4
Pioneren
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
18:15
Rødovre
6
FB 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
20:15
Sundby 3
0
Sønderbro Fight 2
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
18:00
Sønderbro Fight 2
0
Rødovre
5
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
19:15
FC Culpa 2
2
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:00
Pioneren
3
Sundby 3
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:30
Nørrebro United 5
1
Cøpenhavn United
5
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
17:30
FB 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
19:15
Cøpenhavn United
5
FB 2
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
22:00
Oversidder
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
20:15
Sundby 3
0
FC Culpa 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
14:30
Nørrebro United 5
2
Vanløse
5
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Rødovre
Pioneren
UMH
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2022
22:00
Pioneren
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2022
19:15
FC Culpa 2
3
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
18:15
FB 2
2
Nørrebro United 5
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
20:45
Vanløse
3
Sundby 3
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
11:00
Sønderbro Fight 2
0
Cøpenhavn United
4
|
Oprykning:
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer rykker op
Nedrykning:
Nr. 10 i alle tre puljer rykker ned