|
916573
|
lø21-08 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
915780
|
ti24-08 2021
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
915779
|
on25-08 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
915776
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
915771
|
lø28-08 2021
|
16:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
917254
|
ma30-08 2021
|
18:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
917248
|
ma30-08 2021
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917249
|
sø05-09 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
917251
|
sø05-09 2021
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
917258
|
sø05-09 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
917259
|
ma06-09 2021
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917264
|
lø11-09 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
917265
|
lø11-09 2021
|
13:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
917263
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
917260
|
sø12-09 2021
|
14:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
917269
|
on15-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917271
|
on15-09 2021
|
18:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917282
|
fr17-09 2021
|
20:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
917266
|
sø19-09 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
HHT
|
|
|
917267
|
sø19-09 2021
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
917287
|
ma20-09 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917292
|
on22-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
917291
|
lø25-09 2021
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
917294
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UMH
|
|
|
917288
|
sø26-09 2021
|
14:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
917877
|
on29-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917871
|
lø02-10 2021
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
HMH
|
|
|
917878
|
sø03-10 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917876
|
sø03-10 2021
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
917880
|
sø03-10 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
917881
|
ma04-10 2021
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917897
|
on06-10 2021
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
917899
|
on06-10 2021
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
917884
|
sø10-10 2021
|
11:15
|
|
|
|
|
|
|
917883
|
sø10-10 2021
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
917905
|
on13-10 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917900
|
fr15-10 2021
|
18:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
917911
|
lø16-10 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
917904
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
917917
|
lø16-10 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
917923
|
ma25-10 2021
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
918040
|
lø30-10 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
918042
|
sø31-10 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
917924
|
sø31-10 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
918038
|
sø31-10 2021
|
18:00
|
|
|
|
|
|
De 20 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen