Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. aug 2021
18:30
Fix
3
HB 14
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:15
Valby 3
4
Bispebjerg
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
21:00
Østerbro IF 5
3
FC Ryparken 5
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
14:00
FB 26
9
FB 23
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
Union 4
Fremad Valby 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
19:45
FB 23
2
Valby 3
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:30
HB 14
1
Union 4
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
11:00
Bispebjerg
1
Østerbro IF 5
8
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:15
Fremad Valby 4
1
HB 14
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
21:00
Østerbro IF 5
6
FB 23
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
Fix
10
Bispebjerg
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Union 4
6
FC Ryparken 5
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
FB 26
2
Valby 3
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
19:15
Valby 3
0
Østerbro IF 5
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
11:15
HB 14
0
FB 26
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:15
FC Ryparken 5
0
Fremad Valby 4
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
FB 23
Fix
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
Bispebjerg
0
Union 4
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
19:15
Fremad Valby 4
3
Bispebjerg
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
20:00
FC Ryparken 5
1
Fix
6
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:00
Fix
0
Valby 3
8
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:30
HB 14
5
FC Ryparken 5
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
12:00
FB 26
3
Østerbro IF 5
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:00
Bispebjerg
2
HB 14
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:15
Valby 3
1
Union 4
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
21:00
Østerbro IF 5
5
Fix
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:15
FC Ryparken 5
2
FB 26
9
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
FB 23
5
Fremad Valby 4
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:15
Fremad Valby 4
1
Valby 3
4
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
20:30
FB 26
2
Fix
8
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:30
HB 14
3
FB 23
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:15
FC Ryparken 5
Bispebjerg
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Union 4
1
Østerbro IF 5
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
Fremad Valby 4
FB 26
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
19:15
Valby 3
5
HB 14
0
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
21:00
Østerbro IF 5
Fremad Valby 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:00
Fix
3
Union 4
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
FB 23
3
FC Ryparken 5
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
17:15
FB 26
3
Bispebjerg
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
16:00
Union 4
4
FB 23
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:15
Fremad Valby 4
Fix
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
HB 14
0
Østerbro IF 5
11
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
Bispebjerg
3
FB 23
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
16:00
Union 4
4
FB 26
2
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2021
19:30
FC Ryparken 5
1
Valby 3
7
|
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned