MENU

VinterBold U10 Piger 2 (12) 5v5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Ringsted Stadion Anlægsvej 15 4100 Ringsted
768293 Kl. 10:00 Ringsted Pigefodbold Hareskov IF
768309 Kl. 10:00 KB Virum-Sorgenfri BK (1)
768310 Kl. 10:25 Virum-Sorgenfri BK (1) Ringsted Pigefodbold
768311 Kl. 10:25 Hareskov IF KB
768312 Kl. 10:50 Ringsted Pigefodbold KB
768313 Kl. 10:50 Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK (1)
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
768314 Kl. 10:00 Greve Fodbold (U9) FB 1
768315 Kl. 10:00 B. 1973, Herlev B. 73, Slagelse
768316 Kl. 10:25 B. 1973, Herlev Greve Fodbold (U9)
768317 Kl. 10:25 FB 1 B. 73, Slagelse
768318 Kl. 10:50 Greve Fodbold (U9) B. 73, Slagelse
768319 Kl. 10:50 FB 1 B. 1973, Herlev
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Himmelev Idrætspark 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
768287 Kl. 11:30 Greve Fodbold 2 Roskilde Pigefodbold (1) 1
768288 Kl. 11:30 LSF 2 BK Hekla 1
768320 Kl. 11:30 Roskilde Pigefodbold (2) Sundby BK 1
768321 Kl. 11:30 FC Damsø Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
1
768322 Kl. 11:55 FC Damsø Roskilde Pigefodbold (2) 1
768323 Kl. 11:55 Sundby BK Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
1
768289 Kl. 11:55 BK Hekla Greve Fodbold 2 1
768290 Kl. 11:55 Roskilde Pigefodbold (1) LSF 2
!
NB: LSF 2 er taberdømt
1
768291 Kl. 12:20 Greve Fodbold 2 LSF 2
!
NB: LSF 2 er taberdømt
1
768292 Kl. 12:20 Roskilde Pigefodbold (1) BK Hekla 1
768324 Kl. 12:20 Roskilde Pigefodbold (2) Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
1
768325 Kl. 12:20 Sundby BK FC Damsø 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
768344 Kl. 11:15 LSF 2 Hareskov IF
768345 Kl. 11:15 FC Damsø Greve Fodbold (U9)
768346 Kl. 11:40 Greve Fodbold (U9) LSF 2
768347 Kl. 11:40 Hareskov IF FC Damsø
768348 Kl. 12:05 LSF 2 FC Damsø
768349 Kl. 12:05 Hareskov IF Greve Fodbold (U9)
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1 Kløvermarksvej 50 2300 København S
768338 Kl. 10:00 BK Hekla KB 1
768339 Kl. 10:00 FB 1 Sundby BK 1
ANN

Kampen annulleret

768340 Kl. 10:25 FB 1 BK Hekla 1
768341 Kl. 10:25 Sundby BK KB 1
768342 Kl. 10:50 BK Hekla Sundby BK 1
768343 Kl. 10:50 KB FB 1 1
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 3A 5M2 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
768332 Kl. 11:30 Roskilde Pigefodbold (1) Virum-Sorgenfri BK (1) Kunst 3A 5M2
768333 Kl. 11:30 B. 1973, Herlev Østerbro IF Kunst 3A 5M1
768334 Kl. 11:55 B. 1973, Herlev Roskilde Pigefodbold (1) Kunst 3A 5M2
768335 Kl. 11:55 Østerbro IF Virum-Sorgenfri BK (1) Kunst 3A 5M1
768336 Kl. 12:20 Roskilde Pigefodbold (1) Østerbro IF Kunst 3A 5M1
768337 Kl. 12:20 Virum-Sorgenfri BK (1) B. 1973, Herlev Kunst 3A 5M2
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
768326 Kl. 10:00 Greve Fodbold 2 Ringsted Pigefodbold Bane 8-6 (kunstgræs)
768327 Kl. 10:00 B. 73, Slagelse Roskilde Pigefodbold (2) Bane 8-6 (kunstgræs)
768328 Kl. 10:25 B. 73, Slagelse Greve Fodbold 2 Bane 8-6 (kunstgræs)
768329 Kl. 10:25 Ringsted Pigefodbold Roskilde Pigefodbold (2) Bane 8-6 (kunstgræs)
768330 Kl. 10:50 Greve Fodbold 2 Roskilde Pigefodbold (2) Bane 8-6 (kunstgræs)
768331 Kl. 10:50 Ringsted Pigefodbold B. 73, Slagelse Bane 8-6 (kunstgræs)
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Smørum Idrætscenter Flodvej 62 2765 Smørum
768428 Kl. 10:00 LSF 2 Virum-Sorgenfri BK (1)
768431 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold (2) FB 1
768432 Kl. 10:25 FB 1 LSF 2
768568 Kl. 10:25 Virum-Sorgenfri BK (1) Roskilde Pigefodbold (2)
768589 Kl. 10:50 LSF 2 Roskilde Pigefodbold (2)
768590 Kl. 10:50 Virum-Sorgenfri BK (1) FB 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
768592 Kl. 10:00 Greve Fodbold 2 KB
768597 Kl. 10:00 FC Damsø B. 1973, Herlev
768603 Kl. 10:00 BK Hekla Ringsted Pigefodbold Kunst 3A 5M2
768604 Kl. 10:00 Østerbro IF Greve Fodbold (U9) Kunst 3A 5M1
768605 Kl. 10:25 Greve Fodbold (U9) BK Hekla Kunst 3A 5M2
768598 Kl. 10:25 B. 1973, Herlev Greve Fodbold 2
768599 Kl. 10:25 KB FC Damsø
768601 Kl. 10:50 Greve Fodbold 2 FC Damsø
768602 Kl. 10:50 KB B. 1973, Herlev
768608 Kl. 10:50 BK Hekla Østerbro IF Kunst 3A 5M1
768609 Kl. 10:50 Ringsted Pigefodbold Greve Fodbold (U9) Kunst 3A 5M2
768607 Kl. 11:55 Ringsted Pigefodbold Østerbro IF Kunst 3A 5M1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
768350 Kl. 11:30 Roskilde Pigefodbold (1) Hareskov IF Kunst 5 mands 2A
768352 Kl. 11:30 Sundby BK B. 73, Slagelse Kunst 5 mands 2B
768353 Kl. 11:55 B. 73, Slagelse Roskilde Pigefodbold (1) Kunst 5 mands 2A
768423 Kl. 11:55 Hareskov IF Sundby BK Kunst 5 mands 2B
768424 Kl. 12:20 Roskilde Pigefodbold (1) Sundby BK Kunst 5 mands 2A
768425 Kl. 12:20 Hareskov IF B. 73, Slagelse Kunst 5 mands 2B
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
768616 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold (1) KB 1
768620 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold (2) Greve Fodbold (U9) 1
768622 Kl. 10:25 Greve Fodbold (U9) Roskilde Pigefodbold (1) 1
768623 Kl. 10:25 KB Roskilde Pigefodbold (2) 1
768628 Kl. 10:50 Roskilde Pigefodbold (1) Roskilde Pigefodbold (2) 1
768629 Kl. 10:50 KB Greve Fodbold (U9) 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Smørum Idrætscenter 1 Flodvej 62 2765 Smørum
768636 Kl. 10:00 LSF 2 Ringsted Pigefodbold
!
NB: Ringsted Pigefodbold er taberdømt
1
768637 Kl. 10:00 Sundby BK B. 1973, Herlev
768638 Kl. 10:25 B. 1973, Herlev LSF 2
768639 Kl. 10:25 Ringsted Pigefodbold
!
NB: Ringsted Pigefodbold er taberdømt
Sundby BK 1
768640 Kl. 10:50 LSF 2 Sundby BK
768641 Kl. 10:50 Ringsted Pigefodbold B. 1973, Herlev
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
768610 Kl. 14:00 BK Hekla Virum-Sorgenfri BK (1) 1
768611 Kl. 14:00 FC Damsø B. 73, Slagelse 1
768612 Kl. 14:25 B. 73, Slagelse BK Hekla 1
768613 Kl. 14:25 Virum-Sorgenfri BK (1) FC Damsø 1
768614 Kl. 14:50 BK Hekla FC Damsø 1
768615 Kl. 14:50 Virum-Sorgenfri BK (1) B. 73, Slagelse 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
768630 Kl. 12:00 Greve Fodbold 2 Hareskov IF 1
768631 Kl. 12:00 Østerbro IF FB 1 1
768632 Kl. 12:25 FB 1 Greve Fodbold 2 1
768633 Kl. 12:25 Hareskov IF Østerbro IF 1
768634 Kl. 12:50 Greve Fodbold 2 Østerbro IF 1
768635 Kl. 12:50 Hareskov IF FB 1 1
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
769156 Kl. 10:00 BK Hekla Hareskov IF
769157 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold (2) B. 1973, Herlev
769158 Kl. 10:25 B. 1973, Herlev BK Hekla
769159 Kl. 10:25 Hareskov IF Roskilde Pigefodbold (2)
769163 Kl. 10:50 BK Hekla Roskilde Pigefodbold (2)
769206 Kl. 10:50 Hareskov IF B. 1973, Herlev
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-8 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
769150 Kl. 09:00 Greve Fodbold 2 Virum-Sorgenfri BK (1) Bane 8-8 (Kunstgræs)
769151 Kl. 09:00 Sundby BK Greve Fodbold (U9) Bane 8-8 (Kunstgræs)
769152 Kl. 09:25 Greve Fodbold (U9) Greve Fodbold 2 Bane 8-8 (Kunstgræs)
769153 Kl. 09:25 Virum-Sorgenfri BK (1) Sundby BK Bane 8-8 (Kunstgræs)
769154 Kl. 09:50 Greve Fodbold 2 Sundby BK Bane 8-8 (Kunstgræs)
769155 Kl. 09:50 Virum-Sorgenfri BK (1) Greve Fodbold (U9) Bane 8-8 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Stadion Vest Hjorthøjvej 57 4200 Slagelse
768642 Kl. 10:00 LSF 2 KB
768643 Kl. 10:00 Østerbro IF B. 73, Slagelse
768644 Kl. 10:25 B. 73, Slagelse LSF 2
768645 Kl. 10:25 KB Østerbro IF
768646 Kl. 10:50 LSF 2 Østerbro IF
768647 Kl. 10:50 KB B. 73, Slagelse
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
768648 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold (1) Ringsted Pigefodbold
768649 Kl. 10:00 FC Damsø FB 1
769146 Kl. 10:25 FB 1 Roskilde Pigefodbold (1)
769147 Kl. 10:25 Ringsted Pigefodbold FC Damsø
769148 Kl. 10:50 Roskilde Pigefodbold (1) FC Damsø
769149 Kl. 10:50 Ringsted Pigefodbold FB 1
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
770361 Kl. 09:30 Greve Fodbold 2
!
NB: Greve Fodbold 2 er taberdømt
B. 73, Slagelse 1
770362 Kl. 09:30 Sundby BK Østerbro IF
770363 Kl. 09:55 B. 73, Slagelse Østerbro IF
770364 Kl. 09:55 Greve Fodbold 2
!
NB: Greve Fodbold 2 er taberdømt
Sundby BK 1
770365 Kl. 10:20 B. 73, Slagelse Sundby BK
770366 Kl. 10:20 Greve Fodbold 2
!
NB: Greve Fodbold 2 er taberdømt
Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
769312 Kl. 11:35 BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
FB 1 1
769315 Kl. 11:35 Ringsted Pigefodbold Virum-Sorgenfri BK (1) 1
770285 Kl. 12:00 BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK (1) 1
770286 Kl. 12:00 Ringsted Pigefodbold FB 1 1
770287 Kl. 12:25 BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
Ringsted Pigefodbold 1
770288 Kl. 12:25 Virum-Sorgenfri BK (1) FB 1 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Himmelev Idrætspark 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
770289 Kl. 11:30 Roskilde Pigefodbold (1) LSF 2 1
770290 Kl. 11:30 Hareskov IF KB 1
770352 Kl. 11:30 Greve Fodbold (U9)
!
NB: Greve Fodbold (U9) er taberdømt
B. 1973, Herlev 1
770354 Kl. 11:30 Roskilde Pigefodbold (2) FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
1
770357 Kl. 11:55 B. 1973, Herlev FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
1
770358 Kl. 11:55 Greve Fodbold (U9)
!
NB: Greve Fodbold (U9) er taberdømt
Roskilde Pigefodbold (2) 1
770291 Kl. 11:55 LSF 2 KB 1
770292 Kl. 11:55 Roskilde Pigefodbold (1) Hareskov IF 1
770305 Kl. 12:20 LSF 2 Hareskov IF 1
770307 Kl. 12:20 Roskilde Pigefodbold (1) KB 1
770359 Kl. 12:20 B. 1973, Herlev Roskilde Pigefodbold (2) 1
770360 Kl. 12:20 Greve Fodbold (U9) FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
770409 Kl. 10:00 Ringsted Pigefodbold Hareskov IF
770410 Kl. 10:00 FC Damsø Østerbro IF
770411 Kl. 10:25 Hareskov IF Østerbro IF
770412 Kl. 10:25 Ringsted Pigefodbold FC Damsø
770413 Kl. 10:50 Hareskov IF FC Damsø
770414 Kl. 10:50 Ringsted Pigefodbold Østerbro IF
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Stadion Vest 1 Hjorthøjvej 57 4200 Slagelse
770403 Kl. 10:00 BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
LSF 2 1
770404 Kl. 10:00 B. 1973, Herlev B. 73, Slagelse
770405 Kl. 10:25 LSF 2 B. 73, Slagelse
770406 Kl. 10:25 BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
B. 1973, Herlev 1
770407 Kl. 10:50 LSF 2 B. 1973, Herlev
770408 Kl. 10:50 BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
B. 73, Slagelse 1
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
770367 Kl. 12:00 Greve Fodbold 2 Roskilde Pigefodbold (1)
!
NB: Roskilde Pigefodbold (1) er taberdømt
1
770368 Kl. 12:00 Greve Fodbold (U9) FB 1 1
770369 Kl. 12:25 Roskilde Pigefodbold (1)
!
NB: Roskilde Pigefodbold (1) er taberdømt
FB 1 1
770400 Kl. 12:25 Greve Fodbold 2 Greve Fodbold (U9) 1
770401 Kl. 12:50 Roskilde Pigefodbold (1)
!
NB: Roskilde Pigefodbold (1) er taberdømt
Greve Fodbold (U9) 1
770402 Kl. 12:50 Greve Fodbold 2 FB 1 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Kløvermarksvej 50 2300 København S
770415 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK (1) KB Kunst 5 mands 2B
770416 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold (2) Sundby BK Kunst 5 mands 2A
770417 Kl. 10:25 KB Sundby BK Kunst 5 mands 2A
770418 Kl. 10:25 Virum-Sorgenfri BK (1) Roskilde Pigefodbold (2) Kunst 5 mands 2B
770419 Kl. 10:50 KB Roskilde Pigefodbold (2) Kunst 5 mands 2A
770420 Kl. 10:50 Virum-Sorgenfri BK (1) Sundby BK Kunst 5 mands 2B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind