Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2018
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
16:00
KFUM
4
Medicinernes Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
17:00
FB
0
Sundby Bk.
14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
18:00
Bk. Skjold
1
AB Tårnby
0
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
19:00
FC Damsø
4
Valby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
Oversidder
FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
17:30
Sundby Bk.
Bk. Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
18:00
AB Tårnby
FC Damsø
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
19:00
Valby Bk.
3
KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
20:00
Medicinernes Boldklub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
Bk. Skjold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
16:00
Oversidder
FB
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
17:00
KFUM
4
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
18:00
Medicinernes Boldklub
2
Valby Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
19:00
FC Damsø
4
Sundby Bk.
9
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
Oversidder
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
14:00
Valby Bk.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
15:00
AB Tårnby
8
Medicinernes Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
16:00
FB
1
Bk. Skjold
3
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
17:00
Sundby Bk.
5
KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2018
KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2018
18:00
FC Damsø
2
FB
3
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2018
19:00
Valby Bk.
0
AB Tårnby
5
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2018
19:00
Oversidder
Bk. Skjold
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
Oversidder
Medicinernes Boldklub
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
16:00
Sundby Bk.
17
Valby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
17:00
FB
3
KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
18:00
Bk. Skjold
0
FC Damsø
4
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
18:00
AB Tårnby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
Valby Bk.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
15:00
Oversidder
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
16:00
KFUM
1
Bk. Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
17:00
AB Tårnby
5
Sundby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
18:00
Medicinernes Boldklub
1
FB
6
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
19:00
AB Tårnby
4
FB
3
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
Oversidder
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
16:00
Oversidder
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
17:00
FB
3
Valby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
18:00
Bk. Skjold
5
Medicinernes Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
19:00
FC Damsø
1
KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
Sundby Bk.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
16:00
KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
18:00
Valby Bk.
Bk. Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
19:00
Medicinernes Boldklub
3
FC Damsø
4
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
18:00
Medicinernes Boldklub
0
Sundby Bk.
21
|
futsalbold,
veste,
tidtager
indberetning af kampens resultat.
2) Benskinner er obligatoriske i Futsal.
3) Der anvendes elektronisk holdkort i Futsalturneringen.
4) Spilletiden er to x 20 min (løbende) med to dommere