Boldklubben Frem

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 4, P2/9 Forår P6
Serie 4, P2/9 Forår P5
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1

Log ind