Brønshøj Boldklub

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
Oprykningskamp fra DS Pulje 1
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Finale
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 1
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P5
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 3 7:7 Efterår P2
Herre Senior 4 7:7 Efterår P4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+32 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
Veteran-LP Øst
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+40 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 7:7 Efterår Pulje 1
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+60 7:7 Efterår Pulje 1
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+75 5:5 Efterår Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
U19 Drenge (06/07) Liga København 2 Efterår Liga København 2
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
U17 Drenge (08/09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
U16
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester A E
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
U14
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U14 Drenge (11) Liga København Efterår Liga København 1
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København Efterår dommer Liga København
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
U13 Piger 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår
U8 Piger (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Piger (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind