Kvinder 7M Efterår

Kvinder 7M Mester

1

B 93

8k

54-9

24p

2

AlkenRy United

8k

38-14

17p

3

AB Tårnby

8k

22-17

16p

4

Heimdal

8k

13-27

13p

5

FC Culpa

8k

23-16

12p

6

Sundby

8k

12-12

8p -

7

HB

8k

18-28

7p

8

Udfordringen

8k

13-28

7p

9

Bispebjerg

8k

5-47

0p

Kvinder 7M 1 pulje 1

1

Valby

8k

26-9

24p

8k

24p

3,00 p/k

2

Rødovre

8k

19-11

16p

8k

16p

2,00 p/k

3

FB

8k

21-15

15p

8k

15p

1,88 p/k

4

Østerbro 2

8k

24-17

12p

8k

12p

1,50 p/k

5

Culpa 2

8k

16-15

11p

8k

11p

1,38 p/k

6

Vestia

8k

11-21

10p

8k

10p

1,25 p/k

7

Fremad Amager

7k

14-14

9,1p

7k

8p

1,14 p/k

8

Nørrebro United

7k

9-21

3,4p

7k

3p

0,43 p/k

9

CIK

8k

3-20

1p -

8k

1p -

0,13 p/k

10

Slagge trukket

 

 

 

 

 

 

Fremad Amager-Nørrebro United blev ikke spillet.

Kvinder 7M 1 pulje 2

1

HB 2

7k

23-6

14p

7k

14p

2,00 p/k

2

Hvidovre

7k

15-8

13p

7k

13p

1,86 p/k

3

Nørrebro United 2

7k

12-18

12p

7k

12p

1,71 p/k

4

Østerbro

7k

13-10

10,5p

6k

9p

1,50 p/k

5

Valby 2

7k

5-8

8p

7k

8p

1,14 p/k

6

Skjold

7k

17-21

8p

7k

8p

1,14 p/k

7

Pan Fodbold

7k

13-20

8p

7k

8p

1,14 p/k

8

Copenfalster FF

7k

9-16

3,5p

6k

3p

0,50 p/k

9

Udfordringen trukket

 

 

 

 

 

 

10

Fremad Valby trukket

 

 

 

 

 

 

Copenfalster FF-Østerbro blev ikke spillet.

Kvinder 7M 2 pulje 1

1

Brønshøj

7k

58-9

18p

2

Sundby 2

7k

22-4

18p

3

Hekla

7k

25-16

18p

4

Slagge 2

7k

17-15

9p

5

Soccersisters

7k

18-22

9p

6

Sønderbro Fight

7k

9-26

6p

7

Fremad Amager 2

7k

4-41

3p

8

Rikken

7k

6-26

3p -

Kvinder 7M 2 pulje 2

1

Amalie

9k

28-9

22,5p

8k

20p

2,50 p/k

2

Fremad Valby 2

9k

31-7

21p

9k

21p

2,33 p/k

3

PI Fodbold

9k

22-4

19p

9k

19p

2,11 p/k

4

Tårnby FF 2

9k

17-14

15,4p

7k

12p

1,71 p/k

5

Nørrebro FF

9k

46-17

14,6p

8k

13p

1,63 p/k

6

Pioneren

9k

15-14

12,4p

8k

11p

1,38 p/k

7

FA 2000

9k

14-20

7,9p

8k

7p

0,88 p/k

8

Slagge

9k

13-42

6,4p

7k

5p

0,71 p/k

9

Vanløse

9k

11-40

1,3p

7k

1p

0,14 p/k

10

Amager FF

9k

10-40

1,3p -

7k

1p -

0,14 p/k

Slagge-Pioneren, Tårnby FF 2-Amager FF, Vanløse-AB Tårnby 2, FA 2000-Slagge, Amager FF-Vanløse og Amalie-Nørrebro FF blev ikke spillet.

Kvinder 7M 2 pulje 3

1

Nørrebro United 3

9k

30-10

21,4p

8k

19p

2,37 p/k

2

B 1908

9k

37-15

18p

8k

16p

2,00 p/k

3

ØKF

9k

26-15

15,8p

8k

14p

1,75 p/k

4

HIK

9k

19-10

15,8p

8k

14p

1,75 p/k

5

Tårnby FF

9k

30-20

14,6p

8k

13p

1,63 p/k

6

Nyhavn

9k

21-27

11,3p

8k

10p

1,25 p/k

7

Sønderbro Fight 2

9k

14-32

11p

9k

11p

1,22 p/k

8

Nørrebro FF 2

9k

15-26

10,1p

8k

9p

1,13 p/k

9

KFB

9k

15-14

10p

9k

10p

1,11 p/k

10

Østerbro 4

9k

2-40

1,1p -

8k

1p -

0,13 p/k

B 1908-HIK, Tårnby FF-Østerbro 4, Nørrebro United 3-Nørrebro FF 2 og Nyhavn-ØKF blev ikke spillet